dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie do Filigranowców

    Czy ktoś z pasiadacz Filigranu ma nic nierobione na podłodze na piętrze Chodzi mi oto czy mogę bezpoś. po zagruntowaniu betonu położyć na to wykładzinę dywanową i czy nie będzie za zimno? ( od dołu w końcu jest ogrzewane pomieszczenie) Strop zrobiony jest r.ówniusienko, gładko

  2. #2

    Domyślnie Re: do Filigranowców

    Skoro już na temat filigranu to ja dorzuce w tym wątku jeszcze jedno pytanie.

    Gdzie w Warszawie lub okolicach zlecić wykonanie filigranu?

  3. #3

    Domyślnie

    rozumiem przez to milczenie, że nie ocieplacie od góry filigranu styropianem ani niczym innym?

  4. #4

    Domyślnie

    duduś, napisz ile kosztowal 1m2 filigranu, jaka masz najwieksza rozpietosc stropu ?

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam filigran i zamierzam na piętrze położyć normalnie 3 cm ctyropainu (wygłuszenie i cieplej - zawsze to nie goły beton). Wśród rozlicznych zalet filigranu nie słyszałam prawdę mówiąc i o takiej, że nic nie należy na niego kłaść (na piętrze) - tak czy siak to beton

  6. #6

    Domyślnie

    Do Havo - 86 m kw kosztowało nas 9000 - bez kiwnięcia palcem Nawet nie wiedzieliśmy kiedy przywieżli gotowe płyty b. solidna firma Ale to są ceny z 2003 r teraz może być drożej Najdłuższa rozpiętość to 7 m ale może być dużo więcej to zależy potem od grubości stropu ale to już wyliczy Ci projektant z firmy bo on za to odpowiasda Do Ciebie nalerży dokładne określenie wszelkich otworów

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony