dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Wątpliwości pędzącej kobiety :)

    było o pędzeniu konwalii, a teraz moje inne doniczki

    Zastanawiam sie czy mozliwe jest, że jakaś bulwa BEGONII nie wykieluje w ogóle czy po prostu trzeba czekac dluzej, a moze jakoś im pomóc.

    Większośc moich lutowych begonni ma juz po kilka liści, a trzy w ogóle nie wyłażą - żal mi ich trochę.

    A tak w ogóle to opłaca się jeszcze teraz posadzic nowe w domu - zdążą podrosnąć na lato?

    I CANNY - te mam tylko trzy pod wpływem forum - jedną posadziłam w połowie lutego i nic, dwie na poczatku marca i juz wyrastają? Czy cos jest tej pierwszej? czy jakoś jej pomóc?

    Ech, mam wrażenie, że do ogrodnictwa trzeba najbardziej cierpliwości i ze jej mi najbardziej brak... codziennie ogladam te swoje roslinki 9tylko owies mi urósł za wczśnie przed świetami i kot mi zeżarł)

    pa,

    M.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    CANNY



    ja wczoraj kupilam przyznam sie pod wplywem och i achow...odmiane nakrapiana Picasso....ale jak ja posadzic skoro zalega snieg??? czy do donicy??

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teska
    CANNY



    ja wczoraj kupilam przyznam sie pod wplywem och i achow...odmiane nakrapiana Picasso....ale jak ja posadzic skoro zalega snieg??? czy do donicy??
    Teska- najpierw posadz ja w donicy, i postaw w ciemnicy- przysyp ok.4cm ziemi. Podlej odrobinę i czekaj, czekaj i jeszcze raz czekaj aż pokaże sie zielone. Jak już się pokaże to daj je do jasnego pomieszczenia- niech sobie rośnie no i podsyp ziemi. W maju jak już będzie pewne, że przymrozków nie będzie możesz dać na dwór. (tylko żeby noce były już ciepłe, jeśli nie to na noc do domku) a jak będą ciepłe to możesz ją do gruntu posadzić. Wtedy ładnie zacznie rosnąć, tylko podlewaj często bo to kwiatek kochający wodę i nawozić tez ją trzeba.
    Ja mam posadzone kilka kłączy canny- jedna już pokazała zielone kawałki, inne milczą jak zaklęte, ale mam nadzieję, że na maj pokaże sie dużo zielonego. Więcej znajdziesz na satronach podanych przez Chmurkę:
    http://www.canna.pl/index-pol.php?page=autor
    Pozdrawiam
    Matizko- cierpliwości- u mnie też canny milczą jak zaklęte-ale w jednej już widzę zielone oznaki życia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony