dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Ile za 1m kw.układania pustaków szklanych

    JAKIE SĄ CENY UKŁADANIA LUKSFERÓW.FACHMAN CHCE 80 ZŁ ZA 1M KW.DROGO CZY TANIO PODPOWIEDZCIE.

  2. #2

    Domyślnie

    Cena w normie, ważne jest żeby gośc to zrobił czysto, jak zababrze ci te luksfery cementem i porysuje to będziesz mieć poważny problem z wyczyszczeniem.

  3. #3

    Domyślnie Re: Ile za 1m kw.układania pustaków szklanych

    Cytat Napisał angus
    JAKIE SĄ CENY UKŁADANIA LUKSFERÓW.FACHMAN CHCE 80 ZŁ ZA 1M KW.DROGO CZY TANIO PODPOWIEDZCIE.
    Ciekawa jestem jak się teraz ta cena kształtuje w okolicach W-wy?
    Musimy wstawić luksfery zamiast okna w garażu, będzie nam to robiła znajomy i chcemy mu zapłacić. Nie wiem tylko jak się teraz kształtuje cena tego rodzaju prac.
    Myślałam wcześniej o cenie 100 pln/m2, ale widzę że 2 lata temu płacono 80.

    Może ktoś z was podpowiedzieć?

    Pozdr
    Tamtu

  4. #4

    Domyślnie

    80-100zł nie jest ceną wygórowaną pod warunkiem, że twój znajomy nie będzie uczył się roboty na twoim oknie
    Jak każdy o sobie pomyśli, to będzie o wszystkich pomyślane...
    Moje ogłoszenie

  5. #5

    Domyślnie

    Mam sporą ściankę z pustaków szklanych w salonie... ode mnie zgarnęli 160zł/m2. Byłem w stanie dopłacić mały haracz... ale warto było. Problem również w tym, że jednego dnia można jedynie 3 warstwy pustaków ułożyć. W moim przypadku do mojej ścianki 2,5x4m przyjeżdżali 4 razy....
    Najtwardsi udowodnili, że trzeci dom buduje się dla siebie. Większość inwestorów popełnia samobójstwo w trakcie budowy pierwszego.

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krawcol

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    3

    !!!

    Cytat Napisał Whitemag Zobacz post
    Mam sporą ściankę z pustaków szklanych w salonie... ode mnie zgarnęli 160zł/m2. Byłem w stanie dopłacić mały haracz... ale warto było. Problem również w tym, że jednego dnia można jedynie 3 warstwy pustaków ułożyć. W moim przypadku do mojej ścianki 2,5x4m przyjeżdżali 4 razy....
    Nie jest to cena niska lecz spotkałem się z ' fachowcami którzy biorą 220 zł i na brak klientów nie narzekają bo nie powinno się zwracać uwagi jedynie na cenę np. ścinkę z luxfera chcemy żeby była : stabilna , efektownie wyglądała i nie była na samym początku zapaćkana a na to trzeba czasu dokładności i doświadczenia. Np. dobrego prawnika, czy lekarza doceniamy to dlaczego nie mamy docenić dobrego budowlańca który wykonuje nam coś co ma być na lata. więc jeżeli cna jest zaniżona to usługa prawdopodobnie będzie wykonywana szybko a nie koniecznie dokładnie( tanio znaczy szybko bo zarobic trzeba) usługa ciut droższa staranniej i dokładniej bo niema tak wielkiej presji czasu. taki fachowiec nie zbija cen do minimum ale w zamian może zaoferować jakość i trwałość potwierdza to gwarancją ( najlepiej jeżeli jest tam wyszczególnione w jakim terminie od zgłoszenia usterki jest zobowiązany ją skorygować.

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krawcol

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    ja myślę że za przyzwoite wykonanie byłbym w stanie dać 80-90 zł ale jakby się dobrze zastanowić to jest to rzecz na lata i chciałbym mieć to wykonane w jak najlepszej jakości i z jakąś sensowną gwarancją. czyli szukałbym raczej fachowców w przedziale cenowym 120-`150zł
    i najlepsze firmy 'brygady' są rodzinne dobrze zgrane znające swoje możliwości i dbające o klienta warto oto zadbać i być polecanym .
    z kolei duże firmy mają spore zaplecze narzędzia szkolenia itp ale często nie znają możliwości swoich ludzi.
    JESZCZE JEDNA CECHA DOBREGO FACHOWCA MUSI LUBIĆ TO CO ROBI.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony