dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 13
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 248

Temat: Ile za tynki?

  1. #1

    Domyślnie Ile za tynki?

    Moi drodzy, interesuje mnie ile w chwili obecnej kosztuje położenie tynku (wewnętrznego i zewnętrznego z ociepleniem lub bez). Wprawdzie ruszam z tym dopiero na wiosnę (planuję tynk akrylowy + 12 cm styropianu), tymniemniej chciałbym już się trochę zorientować w temacie.
    Pozdrawiam,
    Martin

  2. #2

    Domyślnie

    Podobnie jak ty, ja rowniez w przyszlym roku planuje tynki wew. i zew. z ociepleniem 12 cm. Moj sasiad niedawno robil tynki wew. maszynowo i placil 10zl/m2

    Kruszek

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Tynk cem-wap 10-12 PLN.

  4. #4

    Domyślnie

    U nas tynk cem-wap. 9 zl/m, tynk zewnętrzny mineralny z ociepleniem 12 cm styropianu - 25 zł/m

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Za tynk wewnętrzny - gipsowy (Knauf) maszynowo płaciłem 21PLN/m2 (okolice Warszawy). Cena obejmuje wszystko - materiały + robocizna.
    Tynk zewnętrzny (styropian 12cm + tynk silikonowy) to jakies koszmarne pieniadze - 85pln/m2 (razem z materiałem) (to jest dopiero pierwsza wycena jaką dostalem).

  6. #6

    Domyślnie

    za tynk cem.-wap. maszynowy wewnętrzny - robocizna bez rachunku 8 zł/m2, w sumie z materiałami( ce., wap, piach, narożniki - 12 zł/m2

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Tynk gipsowy maszynowy kosztował mnie 19zł/m2 (w tym materiał)
    Dla zainteresowanych- do któregoś tam listopada trwa w składach PSB promocja (brrr... jak ja nie lubię tego określenia) polegająca na obniżeniu ceny gipsu Knauf MP75L do 16 zł brutto za worek 30 kg, czyli można go kupić o ok 5-6 zł taniej. Jako że na metr2 ściany (równej) wychodzi ok 10-13 kg to można takę petraktować obniżenie ceny tynku być może o jakieś 2 a może i nawet trzy zł. Ja niestety tynkowałem przed tą brr.. promocją.
    Pozdrawiam.

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Wrocław mam ofertę na tynki wewnetrzne maszynowe z materiałem ok 13 zł/m kw

  9. #9

    Domyślnie

    Szczecin - tynki wewn. cem-wap. 14 zł plus materiał; gipsowe maszynowe - ok. 20 zł z materaiałem (po negocjacjach)

  10. #10

    Domyślnie

    am - u nas (znaczy w Łodzi) też są dość wysokie ceny za silikon. A akrylowy jest ponoć równie dobry (łatwo się go myje, duża paleta kolorów) i trochę taniej ta przyjemność wychodzi.

  11. #11

    Domyślnie

    Gdynia - tynki wew. cem.-wap. 10zł/m. + materiały.
    Tynki zew. + docieplenie (styropian 10 cm) 25zł + materiały (w cynie montaż parapetów zew. z płytek caramicznych).
    UWAGA na tynki zew. (akryl) TERRANOVA!!! Firma która wykonywała ocieplenie zakończyła swoją pracę pod koniec września (tynk suchy i twardy) i jakie było moje zdziwienie, kiedy przyjechałem na budowę (16 pazdziernik) i zobaczyłem że dwie ściany po prostu SPŁYNEŁY. Oczywiście reklamuje materiał tzn. tynk akrylowy.
    Pozdrawiam
    Paweł.

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Płaciłem za ocieplenie 10 cm plus tynk akrylowy Bolix po 68 PLN w Warszawie

  13. #13

    Domyślnie

    Wewnętrzny tynk cementowo - wapienny, maszynowo - 5 pln/m2 + obiady dla 7 tynkarzy przez 4 dni + pomocnik i materiał oczywiście.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    On 2002-10-25 13:01, agus wrote:
    Szczecin - tynki wewn. cem-wap. 14 zł plus materiał; gipsowe maszynowe - ok. 20 zł z materaiałem (po negocjacjach)
    Witam..
    Buduje pod Szczecinem i własnie szukam tynkarzy..prosze mozesz powiedzieć cos więcej?
    Proszę o mailika [email protected]

  15. #15

    Domyślnie

    Teska jakby Cię interesowało to ja w Szczecinie płaciłam tak:
    tynki wewnętrzne maszynowe z materiałem (wykonane super) -
    17 zł/m2
    ocieplenie zewnętrzne - styropian 10 cm, kołokowany, siatka, tynk akrylowy - robocizna - 18 zł/m2, materiał jakieś 34 zł/m2
    Teraz te ceny mogłyby być ciutkę wyższe. Tynki wewnętrzne warto robić wcześniej (wczesna wiosna) oni wtedy nie mają tyle pracy i są tansi.

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    On 2002-11-11 11:19, Teska wrote:
    On 2002-10-25 13:01, agus wrote:
    Szczecin - tynki wewn. cem-wap. 14 zł plus materiał; gipsowe maszynowe - ok. 20 zł z materaiałem (po negocjacjach)
    Witam..
    Buduje pod Szczecinem i własnie szukam tynkarzy..prosze mozesz powiedzieć cos więcej?
    Proszę o mailika [email protected]
    Witaj...
    czy mozesz podesłac informacje ewentualnie namiary na mailika??
    Pozdrawiam
    Teska

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    On 2002-11-20 08:05, Klaudia wrote:
    Teska jakby Cię interesowało to ja w Szczecinie płaciłam tak:
    tynki wewnętrzne maszynowe z materiałem (wykonane super) -
    17 zł/m2
    ocieplenie zewnętrzne - styropian 10 cm, kołokowany, siatka, tynk akrylowy - robocizna - 18 zł/m2, materiał jakieś 34 zł/m2
    Teraz te ceny mogłyby być ciutkę wyższe. Tynki wewnętrzne warto robić wcześniej (wczesna wiosna) oni wtedy nie mają tyle pracy i są tansi.
    WITAJ KLAUDIA
    PROSZE O WIECEJ NAMIARÓW..NA PRIVA ALBO MAILIKA.CHCE ZACZAC JUZ NA WIOSNE..WSTAWIC OKNA I OCIEPLIC..OCIEPLAM STYROPIANEM 15 CM..
    POZDRAWIAM..A GDZIE BUDUJESZ??
    TESKA

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Ocieplenie styropian 12 cm jedna warstwa niefelcowany, kołkowanie, siatka klej, tynk akrylowy- 20 zł m2 tylko robocizna. Od powierzchni odliczono otwory powyżej 2,5m2.

  19. #19

    Domyślnie

    My dostaliśmy ofertę:
    tynk wewn. cem.- wapienny + gładź gipsowa + malowanie = 18pln/m2
    ocieplenie styropian + tynk akrylowy = 25plm/m2.
    Ceny netto za robociznę. Dom w okolicach W-wy ale ekipa z Polski. Odnoszę wrażenie, że drogo, ale jeśli się mylę - wyprowadźcie mnie z błędu. B

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Becik dnia 2003-01-20 11:18 ]</font>

  20. #20

    Domyślnie

    Becik, a czy ten koszt tynków, to z materiałem (bo zobacz, że u ciekawego wyszło ok. 12 zł/m2 z materiałem) i czy to maszynowo?
    Jak tak, to z gładzią - cena mogłaby być, ale nie wydaje mi się, bo jak by Ci policzyli cenę za malowanie z materiałem? Farby są różne.
    Pamiętaj, że u nas (w okolicach W-wy) jest wszystko drożej, bez względu skąd przyjedzie ekipa, chyba że jest niezorientowana i to Ty pojedziesz do niej i tam (w Polsce) spiszesz umowę...
    B

Strona 1 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony