dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 13
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 248

Temat: Ile za tynki?

  1. #201

  2. #202

    Domyślnie

    Jacek juz nie potrzeba gladzi, tynkarz tak ladnie zrobil
    popieram ZBYCHA!!

  3. #203

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł.h
    Gdynia - tynki wew. cem.-wap. 10zł/m. + materiały.
    Tynki zew. + docieplenie (styropian 10 cm) 25zł + materiały (w cynie montaż parapetów zew. z płytek caramicznych).
    UWAGA na tynki zew. (akryl) TERRANOVA!!! Firma która wykonywała ocieplenie zakończyła swoją pracę pod koniec września (tynk suchy i twardy) i jakie było moje zdziwienie, kiedy przyjechałem na budowę (16 pazdziernik) i zobaczyłem że dwie ściany po prostu SPŁYNEŁY. Oczywiście reklamuje materiał tzn. tynk akrylowy.
    Drogi Pawle - za tania firma i budzący wątpliwości materiał - efekt sam widzisz na ścianach.

  4. #204

    Domyślnie

    21pln/m2 maszynowe gipsowe kanuf, łazienki i garaż cem-wapienne. materiał w cenie.
    nasz dom

    Sprzedam projekt "Domowe zacisze - Murator M24" stan nowy

  5. #205

    Domyślnie tynki

    Po raz kolejny na tym forum przestrzegam wszystkich przed tanimi materiałami i tanimi firmami , bo efekt jest taki później ,że jest problem , z którym sobie nie można poradzić . W przypadku tynków ,są w Polsce firmy produkujące , którym można zaufać w 99 % - Są to KABE , KREISEL , STO ,BOLIX . I tylko tynki tych firm ja oferuje swoim klientom. Reszty wogóle nie biorę pod uwagę.

  6. #206

    Domyślnie tynki

    My mieliśmy cement, wapno,piasek i woda. Tanio,zdrowo i ładnie. TYnki cme-wap zacierane piaskiem kwarc.

  7. #207

    Domyślnie

    U mnie cementowo wapienne maszynowo 23 zł z materiałami.
    Mój bedzie ten kawałek podłogi

  8. #208
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pea1974

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq
    wstepna oferta to 21 za c-w z materiałem, 25 za gipsowe
    czekam na ostateczna oferte,,,,
    Witam. czy masz już ostateczną ofertę? Też szukam dobrej ekipy, buduję w Książenicach.
    [email protected]
    M05L

  9. #209

    Domyślnie

    u mnie tynki cem-wap kosztowały 15 zł. m2. Ale średnio jestem zadowolony i ciągle trzeba było fachowców pilnować bo pili a butelki chwali w takich miejscach że głowa boli.

  10. #210
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Wujor
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    CKMK->Myślenice
    Posty
    485

    Domyślnie

    apropo's tynkowania, to na co trzeba zwrócic uwagę przy "dogadywaniu się" Są jakieś operacje o których trzeba pamietac przy tynkowaniu? , tzn jakieś wygładzanie, polerowanie czy może jeszcze jakieś usługi które są nieodzowną częścią tynkowania.
    Dzięki

  11. #211
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Będziemy robić wkrótce (początek kwietnia) tynki po 13zł - tradycyjne, ręcznie nakładane, cementowo - wapienne, na listwach prowadzących Byłoby po 12zł, ale mamy baaardzo krzywe ściany i trzeba się pogimnastykować
    Ekipa z polecenia, więc powinno być OK

  12. #212

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrzykowice
    Wrocław mam ofertę na tynki wewnetrzne maszynowe z materiałem ok 13 zł/m kw
    Chyba robocizna?
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  13. #213

    Domyślnie

    Witam. Proszę o podpowiedź- czy 20zł za m2 tynki gipsowe z materiałem to dobra cena?

  14. #214
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał yacos22
    Witam. Proszę o podpowiedź- czy 20zł za m2 tynki gipsowe z materiałem to dobra cena?
    z narożnikami ?

  15. #215

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie
    Cytat Napisał yacos22
    Witam. Proszę o podpowiedź- czy 20zł za m2 tynki gipsowe z materiałem to dobra cena?
    z narożnikami ?
    Hmm. To mnie zaskoczyłeś. Wykonawca powiedział, że z materiałem ale ta cena wydaje mi się za niska jeżeli miałoby być z narożnikami. Jeżeli orientujesz się w cenach to podpowiedz

  16. #216
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał yacos22
    Cytat Napisał Charlie
    Cytat Napisał yacos22
    Witam. Proszę o podpowiedź- czy 20zł za m2 tynki gipsowe z materiałem to dobra cena?
    z narożnikami ?
    Hmm. To mnie zaskoczyłeś. Wykonawca powiedział, że z materiałem ale ta cena wydaje mi się za niska jeżeli miałoby być z narożnikami. Jeżeli orientujesz się w cenach to podpowiedz
    ja robiłem okrągłe narożniki - rewelacyjny efekt. Po castingu tylko jedna ekipa podjęła się tej realizacji.

  17. #217
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar PliP
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    1.781
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie Szukam ekipy tynkarzo-murarzy !!!!

    Witam.
    W wakacje 2009 rozpocząłem budowę domu jednorodzinnego i obecnie planuję dokończyć tą inwestycję. Dlatego też szukam „SOLIDNEJ EKIPY” która wykona moje zlecenie,
    - Zlecę wykonanie ścianek działowych z cegły Eder 11,5 - 8 szt/m2. Powierzchnia ścianek to 80m2. Wysokość ścianek to 2,75m - 11 warstw.
    - Zlecę wykonanie tynków wewnętrznych. Tynki cementowo-wapienne. Powierzchnia z sufitami to około 550 m2.
    - Zlecę wykonanie tynków zewnętrznych. Tynki cementowo-wapienne. Wysokość ścian do okapu to 3,5m, a wysokość szczytów to 8,0m. Powierzchnia tynków zewnętrznych to około 200 m2.
    Termin rozpoczęcia to: wiosna 2010. Myślę że będzie to początek kwietnia.
    Tak jak wspomniałem wyżej: Interesują mnie tynki CEMENTOWO WAPIENNE wykonane zgodnie z dobrą praktyką oraz normą budowlaną.
    Budowa znajduje się 20 km od Piły na północy Wielkopolski.
    Będę wdzięczny również za polecenie ekipy lub też ekip budowlanych.
    Ucz się ucz,
    nauka to i tak do bezrobocia klucz!

    Aktualnie: Wykończyłem dom, a teraz on wykańcza mnie

  18. #218
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar borgos
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie
    Cytat Napisał yacos22
    Cytat Napisał Charlie
    Cytat Napisał yacos22
    Witam. Proszę o podpowiedź- czy 20zł za m2 tynki gipsowe z materiałem to dobra cena?
    z narożnikami ?
    Hmm. To mnie zaskoczyłeś. Wykonawca powiedział, że z materiałem ale ta cena wydaje mi się za niska jeżeli miałoby być z narożnikami. Jeżeli orientujesz się w cenach to podpowiedz
    ja robiłem okrągłe narożniki - rewelacyjny efekt. Po castingu tylko jedna ekipa podjęła się tej realizacji.
    to ciekawe, czy można prosić o jakieś zdjęcie

  19. #219
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Dzisiaj dzwoniłam do jednego z poleconych ekip od tynków cem-wap zacieranych na gładko i jestem w szoku. Pan podał mi cenę BEZ MATERIAŁÓW 24zł No chyba że to normalna cena ale z tego co tu czytam to raczej drożyzna
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  20. #220

    Domyślnie

    U nas właśnie dziś zaczynają. 22 zł z materiałem, cementowo-wapienne.
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

Strona 11 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony