dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 241 do 248 z 248

Temat: Ile za tynki?

  1. #241
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dorben
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    wroclaw
    Kod pocztowy
    53-409
    Posty
    500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    ewbuxxxo miał na myśli pewnie robociznę + materiał. W moich okolicach ceny cementowo-wapiennych bardzo podobne- od 24 do 30zł za m2.

  2. #242
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Spirea
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    ja mam oferty na cem-wap za 26 - robocizna i materiał, maszynowe, filcowane, druga wersja 30 zł - firma twierdzi, że pod malowanie, trzecia - ok. 32 i twierdzą, że koniecznie trzeba potem dawac gładź, bo będę niezadowolona.

  3. #243

    Domyślnie

    ja mam ekipę, cem-wapienne za 23 zł/m2. Robocizna (maszynowe plus filcowanie) +materiał. Twierdzą, że pod malowanie się nadają.

  4. #244

    Domyślnie

    my płaciliśmy za samą robociznę (tynki cementowo-wapienne) ok. 16 zł/metr. pod malowanie. różni teraz przychodzą (kafelkarz itp) i mówią, że dobrze tynki zrobione.

  5. #245
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Ja mam wycene od polecanego fachowca na tynki c-w tylko robocizna 17 zl/m2 (Wielkopolskie). Zgodzilem se bez wahania a teraz widze, ze trzeba bylo sie jednak troche powahac
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  6. #246

    Domyślnie

    ja dostałem dziś ofertę na cem-wap z materiałem 25 zł/metr. Byłem na budowie na której ekipa właśnie kąłdzie tynki i muszę powiedzieć, jestem pod wrazeniem. Tynk ma delikatną fakturkę, ale jak dla mnie pod malowanie nadaje sie jak najbardziej. Tynki robione z gotowych mieszanek.
    piotr

  7. #247

    Domyślnie

    25 zł za m2 z materiałem to bardzo dobra cena...jak byłeś, oglądałeś i się podoba to nic tylko podpisywać umowę. Ja płaciłem podobnie ale musiałem naciągać jeszcze gładź bo jednak zbyt szorstkie były

  8. #248

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciekawy Zobacz post
    za tynk cem.-wap. maszynowy wewnętrzny - robocizna bez rachunku 8 zł/m2, w sumie z materiałami( ce., wap, piach, narożniki - 12 zł/m2
    Witam,
    Jeżeli to możliwe proszę o namiar, planuję rozpoczęcie na już ...

    Z góry dziękuję!

    Pozdrawiam!

Strona 13 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony