dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 13
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 248

Temat: Ile za tynki?

  1. #21

    Domyślnie

    Cena jest tak jak już napisałam tylko za robociznę. Ten sam majster tylko za gładź + malowanie ( na stary tynk ) bierze tam u siebie 10pln/m2, więc za tynk cem-wap. wychodziłoby 8pln/m2 - tak jak u ciekawego. Pytam bo nikt tu nie podawał ceny za taki zestaw. Jak się to powinno sumować? A może nie ma sensu tak tego robić ( tzn tynk cem-wap + gładź ) ???

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    On 2002-10-25 13:01, agus wrote:
    Szczecin - tynki wewn. cem-wap. 14 zł plus materiał; gipsowe maszynowe - ok. 20 zł z materaiałem (po negocjacjach)
    Witaj Agus
    Tez buduje koło szczecina.Jak mozesz podaj namiary na te tynki cementowo wapienne bo ja mam ale 20 zł z materiałami za m2

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mackow

    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Posty
    1

    Domyślnie

    20 PLN/m2 za tynk gipsowy (Knauf) pod Warszawa, z materiałem. Oglądałem wygląda świetnie i wcale nie błyszczy. Ciekawe czy nie będzie pękał.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: mackow dnia 2003-02-03 19:04 ]</font>

  4. #24

    Domyślnie

    Tynki wewnętrzne cementowo - wapienne z robocizną około 16,50 zl/m2(sama robocizna 12 zl/m2). Wszystko prosto, szybko i panowie nawet posprzątali po sobie .
    Pozdrowienia B.

  5. #25

    Domyślnie

    Acha to wyżej to okolice Gdańska.

  6. #26

    Domyślnie

    Ja dostałem propozycję 16 PLN za m2 na wewnętrzny tynk cementowo-wapienny. Cena obejmuje materiały i robociznę. Na fakturę. Okolice Bielska-Białej.

  7. #27

    Domyślnie

    Czeka mnie tynkowanie wewnątrz, więc odświeżam wątek.
    Interesuje mnie, czy odliczane są otwory i czy za montaż narożników aluminiowych liczone jest dodatkowo ?

  8. #28

    Domyślnie

    W naszej regionalnej gazecie jest sporo ogłoszeń. Tynki tradycyjne agregatem oferują za 8zł/ mkw. Nie wiem czy to cena brutto czy netto. nie znam też jakości wykonania. Natomiast umawiam właśnie firmę, która otynkuje mi ocieplony dom tynkiem mineralnym Atlas w kolorze beżowym za 12zł+VAT. Jest to koszt robocizny z materiałem włącznie. Widziałam prace poprzednie, podobały mi się a klienci chwalili sobie ekipę.

  9. #29

    Domyślnie

    To co, nie wiecie, czy tynkarze policzyli Wam za otwory okienne i drzwiowe? albo za osadzanie metalowych narożników? :

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Szczecin...tynki cem wapienne ze wszystkim 18 zł/m2

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    u mnie łacznie z obrobieniem okien płytami g-k, narozniki metalowe i listwy prowadzace i 5 warstw tynku

  12. #32

    Domyślnie

    Okolice Gdyni: tynk cem-wap. z agregatu na gotowo z narożnikami itp. 11zł/m2 z fakturą, 10zł/m2 bez faktury. W cenie jest robocizna i materiał. Okna obrabiają i liczą to jako pełna ściana.
    Pozdrawiam

  13. #33

    Domyślnie

    O to to chodzi, dzięki .

  14. #34
    Guest

    Domyślnie

    Mozesz udostępnić kontakt do tej ekipy od tynkow cem-wap z okolic Gdyni
    pozdr

  15. #35

    Domyślnie

    W czerwcu planujemy tynki. Goście chcą 12 PLN netto za samą robociznę (Warszawa). Tynk mineralny (KABE?) na siatce (ściana jednowarstwowa z BK). Czy to dużo?

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    On 2003-05-05 12:39, Karolina wrote:
    W czerwcu planujemy tynki. Goście chcą 12 PLN netto za samą robociznę (Warszawa). Tynk mineralny (KABE?) na siatce (ściana jednowarstwowa z BK). Czy to dużo?
    Wydaje się być trochę przydrogo. Ja za tynk wraz z ociepleniem styropianem płaciłem 20 zł/m2 netto

  17. #37

    Domyślnie

    Wowka, 20 PLN z materiałem czy sama robocizna?

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pyrus

    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    2

    Domyślnie

    A ja zapłaciłem 37 za metr,w Poznaniu.Ale mam wszystko,łącznie z dopłatą 25%.Super ekipa i super robota.

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pyrus

    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    2

    Domyślnie

    Drogo? W sumie tanio jeśli wziąć pod uwagę jakość i fakturę.

  20. #40

    Domyślnie

    wewn. i zewn. tynk cem-wap na listwach, super wykonany 10zł/m2 rob + 5zł/m2 mat (cem, wapno, piach, żwir, listwy). Wlkp.

Strona 2 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony