dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 13
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 248

Temat: Ile za tynki?

  1. #41
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pestka

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ja też szukam dobrej ekipy do tynków w okolicach warszawy, jak Ktoś ma to prosze o polecenie - namiar na siebie lub ekipę

  2. #42
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pusia

    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    8

    Domyślnie

    Kodi odezwij się. Mnie też te "gdyńskie" tynki bardzo wery interesują.

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pusia

    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    8

    Domyślnie

    Kodi odezwij się. Mnie też te "gdyńskie" tynki bardzo wery interesują.

  4. #44

    Domyślnie

    Pusia , jesli jestes zainteresowana to daj znac - najlepiej na maila, albo zapraszam do grupy trojmiasto. Mam male zaleglosci na forum - wybacz.
    Pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie cena od 55 do 75 w zaleznosci od wariantu materialu

    http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=12584 w tym topicu jest moja odpowiedz o samej robociznie.

    Calosc jak w temacie tzn. od 55 do 75 w zaleznosci od:

    styropian czy frez czy nie - poza tym cena styropianu w grudniu 2002 byla o 25 % nizsza od obecnej

    jaki tynk tzn. jaka gramatura tynku im grubszy tym wieksze zuzycie tym drozej

    jaki kolor - to samo rozne kolory rozne grupy cenowe

    ile materialow dodatkowych, czyli np. listwy startowe, narozniki z siatka czy bez, czy narozniki wszedzie czy tylko w miejscach narazonych na uderzenie

    czy budynek jest prosty czy ma duzo roznych zalaman, gzymsow itp.

    ufff z grubsza to tyle

    cena oczywiscie z FV - gwarancja - materiał + robocizna

    pozdrawiam
    =============================
    Docieplasz dom??? Tynki, styropian i ...

    Masz pytania pisz śmiało

    Szczegóły i kontakt w moim profilu!
    =============================

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    19 zł m2 z materiałem i robocizną, tynk przygotowany pod malowanie

  7. #47

    Domyślnie tynki

    U mnie 18 pln/m2 - pod W-wą (blisko). Również pod malowanie

  8. #48

    Domyślnie

    Odnowię ten temat, ponieważ za miesiąc chcę zacząć tynkowanie domu, dostałem ofertę 22 zł/m2 za maszynowe tynki Knaufa, czy to dużo czy mało czy w sam raz?
    Ten dom buduję dla przyjaciela.

  9. #49
    KasiaA
    Guest
    KasiaA

    Domyślnie

    Czy ktoś zna namiary na firmy wykonujące tynki maszynowe w Tarnowie?
    Będę wdzięczna.

  10. #50

    Domyślnie

    Odnowię ten temat, ponieważ za miesiąc chcę zacząć tynkowanie domu, dostałem ofertę 22 zł/m2 za maszynowe tynki Knaufa, czy to dużo czy mało czy w sam raz?
    myślę że możesz spoko próbować 20

    ps
    piszcie zawsze cenę za m2 z opisem technologii, tego czego cena dotyczy (materiały, robocizna), jaki metraż oraz jakość finalna
    [/quote]

  11. #51

    Domyślnie tynki

    Cytat Napisał misza
    wewn. i zewn. tynk cem-wap na listwach, super wykonany 10zł/m2 rob + 5zł/m2 mat (cem, wapno, piach, żwir, listwy). Wlkp.

    Misza, daj namiary na fachowcow od tynków
    dzięki z góry
    Anton

  12. #52

    Domyślnie Re: tynki

    Potrzebowałbym aktualnej informacji nt. ceny za tynki wewnętrzne w Poznaniu.
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  13. #53

    Domyślnie

    Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne (zamiast wapna- plastyfikator)- chcą 20 zł/m2 (robocizna bez materiałów) za następujący zakres prac:
    1. Montaż listew,
    2. Położenie tynku,
    3. Gładź gipsowa,
    4. Jednokrotne malowanie.
    Drogo, czy idzie to przeżyć???

  14. #54
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MariuszP

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dobrzykowice: mozesz mi podac namiary na ta firme z Wroclawia z tynkami z agregatu? Szukam wlasnie wykonawcow na tynki
    Pozdrawiam
    Mariusz P.
    SOPRAN 4 http://www.compunet.pl/dom

  15. #55

    Domyślnie

    Mariusz P ta oferta jest nieaktualna od Dobrzykowic.Znam tą firmę ponieważ miałem również namiary od Dobrzykowic.W tej chwili cena wynosi od 10-12 zł za m//2 za robociznę plus materiał.Firma ta jest bardzo nieterminowa ja wziołem sobie inną.Wiech.

  16. #56

    Domyślnie

    10 zl/m2 lublin tynk cementowo wapienny

  17. #57

    Domyślnie

    Odświeżam, bo coś brak informacji o tynkach. Piszcie Jakie tynki, za ile robocizna? Szukam też dobrej ekipy do tynków zewnętrznych w okolicach Warszawy.

  18. #58

    Domyślnie

    Ja płaciłem 19 zł tynk gipsowy z materiałem - Baumit. Wyszło nieźle, ale firmy (tzn szefa) nie polecam. Sami tynkarze- ok.

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Za tynk cem-wap 20 zł/m2 z agregatu i widać ze znają się na robocie. Nie spieszą sie, ale tynku przybywa z kazdym dniem jakość dobra pozdr.

  20. #60
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    yorki

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł.h
    Gdynia - tynki wew. cem.-wap. 10zł/m. + materiały.
    Tynki zew. + docieplenie (styropian 10 cm) 25zł + materiały (w cynie montaż parapetów zew. z płytek caramicznych).
    UWAGA na tynki zew. (akryl) TERRANOVA!!! Firma która wykonywała ocieplenie zakończyła swoją pracę pod koniec września (tynk suchy i twardy) i jakie było moje zdziwienie, kiedy przyjechałem na budowę (16 pazdziernik) i zobaczyłem że dwie ściany po prostu SPŁYNEŁY. Oczywiście reklamuje materiał tzn. tynk akrylowy.
    Witam,mam do Ciebie pytanie -jak sie zakonczyla sprawa reklamacji tego tynku,bo ja rowniez mam podobny przypadek tzn. jestem wykonawca i po nalozeniu tynku po 2 tygodniach jak deszcz popada to robi sie miekki,ze mozna go palcem zdrapac.Chcialem to reklamowac ale stwierdzono,ze utwardzi sie po jakims czasie i tak ma byc(tynk rowniez terranowy)
    pozdrawiam

Strona 3 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony