dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 13
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 248

Temat: Ile za tynki?

  1. #61

    Domyślnie

    Wiech,
    możesz sprzedać na preev namiar na swoich tynkarzy? I cenę za robociznę też.
    pozdr.

  2. #62

    Domyślnie

    JA za cem-wap 6,5 zł za m2, gdybym jeszcze karmil to byłoby 6. Myśle ze to dobra cena. I robią dobrze, poprawiają jak coś znajde.

  3. #63
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar niezły
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    2.092
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Zaczynają w poniedziałek Tynk maszynowy 10zł/m mój materiał
    hydraulik do usług http://forum.muratordom.pl/hydraulik...t7285-1740.htm


    Zależy mi na opinij jaką inni mają o mnie

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr J.
    JA za cem-wap 6,5 zł za m2, gdybym jeszcze karmil to byłoby 6. Myśle ze to dobra cena. I robią dobrze, poprawiają jak coś znajde.
    Gdzież to takie dobre ceny?

  5. #65

    Domyślnie

    U mnie chcą za robociznę cem.-wap. (ręcznie) 14,-/m2. Z materiałem to mi wyjdzie prawie 19,-/m2, ale ekipa twierdzi, że ściana już "pod malowanie" będzie. Kierownik budowy głowę za nich daje. Tyle samo musiałabym zapłacić za gipsowe z agregatu. No i nie wiem co zrobić ???

  6. #66

    Domyślnie

    Myslę, ze powinienes poszukac jednak tanszych wykonawców -> 14,-/m2 to chyba jednak troche za duzo... a twierdzenie "że ściana pod malowanie" hm.... przy dobrze pilnowanych tynakrzach (kontrola gładkości i pionów + użycie właściwego piasku) to ściana nadaje sie już do malowania.

  7. #67

    Domyślnie

    Ja właśnie jestem po tynkach i tak:
    tynk gipsowy maszynowy MP 75L knaufa za 19 zł/m2
    materiał( narożniki, siatka, gips, grunt, itp)+ robocizna.

  8. #68

    Domyślnie

    Ja właśnie jestem po tynkach i tak:
    tynk gipsowy maszynowy MP 75L knaufa za 19 zł/m2
    materiał( narożniki, siatka, gips, grunt, itp)+ robocizna.

  9. #69

    Domyślnie

    Na podkarpaciu. 6,5 to cena jaką można daz za robociznę, 14 zł to już chyba przesada. Wtedy to już cena tynku gipsowego. W moim przypadku za gips musiałbym zapłacić 3 tyś więcej.

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr J.
    Na podkarpaciu. 6,5 to cena jaką można daz za robociznę, 14 zł to już chyba przesada. Wtedy to już cena tynku gipsowego. W moim przypadku za gips musiałbym zapłacić 3 tyś więcej.
    A może twoi fachowcy przyjechali by do mnie na Śląsk Cieszyński???

  11. #71

    Domyślnie

    Chyba maja juz robote do końca roku. Na Śląsku Cieszyńskim tak drogo?

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Napisał mww
    U mnie chcą za robociznę cem.-wap. (ręcznie) 14,-/m2. Z materiałem to mi wyjdzie prawie 19,-/m2, ale ekipa twierdzi, że ściana już "pod malowanie" będzie. Kierownik budowy głowę za nich daje. Tyle samo musiałabym zapłacić za gipsowe z agregatu. No i nie wiem co zrobić ???
    Uważam, że jeżeli cena jest ta sama, a nam wychodziła też że podobnie, to weź z agregatu, na pewno nie będziesz żałował. My jesteśmy bardzo zadowoleni, ścianki są piękne. I chyba w miarę szybko zrobili. Wyszło ponad 500 m, robili 8 dni. Pozdrawiam.

    A jeszcze nadmienię, że nie udało nam się znaleźć takiej ceny o jakich piszecie. Robili nam za 21 zł. Okolice Warszawy.
    dana

  13. #73

    Domyślnie

    Myslimy o tynkach wewn cementowo-wapiennych nakładanych ręcznie. Właśnie otrzymałem oferte na 8 zł/m2 za robocianę. Do tego materiał (cement, wapno, piasek i listwy narożne).
    Coś czuję, że się zdecyduję

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał echo
    Myslimy o tynkach wewn cementowo-wapiennych nakładanych ręcznie. Właśnie otrzymałem oferte na 8 zł/m2 za robocianę. Do tego materiał (cement, wapno, piasek i listwy narożne).
    Coś czuję, że się zdecyduję
    Tak, 8pln/m2 to jest dobra cena -> zaopatrz sie tylko w długą łatę, poziomnicę i pilnuj aby nie odchodzili od pionów

  15. #75

    Domyślnie

    Mnie robili ręcznie 411 m2 7 dni, nawet nie całe, w ostatni dzień tylko do połowy.

  16. #76
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marek.h

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1

    Domyślnie tynk-wew. gips

    KNAUF (gips -maszynowy) robocizna i materiał 19zł m2 śląsk
    i stało się mam budowę

  17. #77
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    adam123

    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    3

    Domyślnie

    wlasnie skonczylem tynkowanie w Poznaniu. Tynki cem-wap. robocizna 12 pln/m2, materiał mój (5,-pln). całość wyszła 17,-pln/m2

  18. #78

    Domyślnie

    Jesli watek znowu zywy to tez dopisze swoje ceny:
    robocizna za tynk cem-wap zacierany filcem 8 PLN a material to dopiero po skonczeniu prac... Juz wlasnie mi robia parter a na poddaszu skonczone bialkowanie...
    Pozdrawiam
    Eve

  19. #79

    Domyślnie

    13,5 zl za m2, tydzień 800m2, tynki mistrzowskie, gładz byłaby profanacją, cem-wap, nakładane ręcznie

  20. #80
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Funia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    5.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Może ktoś zna namiary na dobrych tynkarzy w lubuskiem.

    Dostaliśmy ofertę 11 zł za robocizne + musimy kupić materiał.

    Czy powinniśmy się decydować?

Strona 4 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony