dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 54
  1. #21

    Domyślnie

    Okolice Warszawy
    płytka glazury 25x25 35zł/m2
    terakota/gres = 40 złm2
    to są pierwsze ceny oferowane bez negocjacji. Facet ma niezłe referencje i sam widziałem jedną z jego prac. wygląda OK ale jest nowa.

    Właśnie wywaliłem firmę która chciała za m2 tyle co za gres który kupiłem czyli 150zł!!! Nawet na Warszawę to przegięcie.

  2. #22

    Domyślnie

    Czy ktoś wie może jaka może być różnica w cenie kładzenie płytek 20 x 20 w porównaniu do płytek 45 x 45?

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marian1

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    no to wyrazy uznania dla Kasiorka Warszawaika. Z drugiej strony, jeśli nie przeraża Cię stówka za m kw. płytek (nawet jeśli klej
    i fgę daje fachowiec) to ile Ty zarabiasz na godzinę. Ja niestety muszę liczyć każdą dychę (wmyśl zasady idź dycho do dychy)

  4. #24

    Domyślnie

    Według mojego rozeznania robocizna za położenie glazury w okolicach W-wy wynosi tyle ile koszt glazury. np. glazura po 20 zł m2 rob. 20 zł m2, glaz. 80 zł m2 rob. 60 zł m2 itd. ceny uzyskałem w Cechu budowlanym.

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    musso,
    takie informacje uzyskałeś w cechu?Przecież to granda!
    Mam panu od płytek płacić podatek od luksusu?
    Klasie robotniczej się w główce przewróciło dokumentnie.
    Nie słyszałam o czymś takim,ale nie zamierzam nikomu odpalać haraczu.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ale u mie tez cos zagadał fachowiec ..a jakie to kafle za ile?? a ja paplę ze 60 zł...a on to 60 za kładzenie...
    powiedziałam papa miłych snów

  7. #27

    Domyślnie

    Myślę, że oni ("fachowcy") tym sposobem próbują sprawdzić możliwości finansowe inwestora. Jak sobie "walnął" terakotę za 100, to pewnie go stać...
    A swoją drogą, widziałam wczoraj domy Panów, którzy zajmują się hydrauliką
    B

  8. #28

    Domyślnie

    Mysle ze najlepiej umowic sie na calosc robot w ktora wchodza takze polozenie glazury i terakoty. Zawsze bedzie taniej,

  9. #29

    Domyślnie

    Żywiec - bez względu na rodzaj płytek - 15 zł za mkw. Dobrze, że nie mieszkam w Warszawie, szczęka mi trochę spadła

  10. #30
    Guest

    Domyślnie

    Trojmiasto 25 zł m2.Solidnie.

  11. #31
    Guest

    Domyślnie

    Z OBSERWACJI WYNIKA ŻE ROZSĄDNA CENA ZA GLAZURĘ TO 25-35,- ZA M2 PONIŻEJ I POWYŻEJ TO PRZESADA
    DOLNY ŚLĄSK
    JEŚLI DA MI KTOŚ 60,-ZA M2 TO JADĘ W POLSKĘ NIEZALEŻNIE OD ODLEGŁOŚCI
    MAM REFERENCJE

  12. #32

    Domyślnie

    Racibórz - 23,-zł/m2. Znakomite referencje, podobno dokładni i szybcy. Pracują w trójkę. Zaczynają za 2 tygodnie. Cena dotyczy podłóg, ścian, zabudowy gipsów, podłogi ogrzewanej elektrycznie - słowem cena jest stała. Mam tego około 100m2. Napiszę, jak się spisali.

  13. #33

    Domyślnie

    ja rowniez biore w granicach 30 zl za m2 czasem mniej lub wiecej ( 5zl) uzaleznione jest to czesto sytuacja na miejscu - podłoze itd. dysponuje zdjeciami prac dla chetnych. ale rowniez nie mam nic przeciwko wyjazdowi do wawki za 100 za m2 pozdrawiam

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cena może nie aktualna, ale przypadek "ku przestrodze".

    Cztery lata temu za położenie ok. 35 m2 gresu polerowanego płaciłem po 60 zł/m2. Gres był układany na ok. 1.5 cm kleju (elastyczny CM 17), bo w pokojach miał być parkiet. Wykonawca jakoś nie wpadł na to, że trzeba było wylać masę samopoziomującą, a dopiero potem na cienką warstwę kleju układać płytki . Ja nie miałem wtedy głowy do tego, a poza tym po to się bierze fachowca, żeby coś doradził. Majątek kosztował klej , bo trochę go poszło.
    Za łazienkę policzył 50 zł/m2, ale w tym była o budowa wanny i stelażu co wc.

    Tyle kosztuje doświadczenie inwestora... Teraz już bym się tak nie dał oskubać .
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Warszawa - 25 zł/m2 (ściany, podłogi, tarasy), cokoliki 4 zł/mb.

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Maluszku,rozumiem że to cena za samą robociznę bez materiałów.Chyba Was poproszę o namiary na jakąś dobrą ekipę bo znowu grozi mi płacenie 80 zł/ m2 .A przy ponad 100 metrach robi się z tego niezła kwota.
    RATUNKU PILNE!!!!!!!!!!!!!!!

  17. #37

    Domyślnie

    płacę 23zł za metr, jak na razie jestem bardzo zadowolona a miałam już kilku speców od glazury, jednak ten na razie najbardziej w porzadku
    Kasiorku na twoim miejscu skontaktowałabym sie z Kumkiem, ogłaszał sie na forum i pracuje w Warszawie, nie widziałam efektów jego pracy, ale wydaje mi sie z że jest dobrym fachowcem udzielił mi kilku cennych porad
    pozdrawiam
    edytka

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mzts

    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja biorę w krakowie 25-35 zł za metr ale bez rachunku robię wolno ale dokładnie powyżej tych kwot uważam że jest to przesada cenowa.
    INWESTORZY nie dajcie się robić w konia i nie przepłacajcie.
    polecam swoje usługi.

  19. #39

    Domyślnie

    W zupełności się zgadzam.Do każdego z Was mozna ustawić kolejkę bardzo dobrych fachowców, którzy solidnie zrobią swoją robotę za 25zł/mkw bez względu region.
    Cezar

  20. #40

    Domyślnie

    ja placilam 35m2 terakoty - tylko montaz, bez kleju, fugi etc za bardzo dobrego fachowca w Warszawie. Tylko terminy ma strasznie dlugie, ale warto poczekac i to nie ze wzgledu na cene, ale na jakosc. Moze to smiesznie zabrzmi, ale zamowilam go sobie na lato 2005 do wykanczania domu. A teraz czekalam okolo 6 miesiecy, ale warto bylo.
    Iwona

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony