dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26

Temat: toaletki

  1. #1

    Domyślnie toaletki

    poszukuję wzorów ładnych toaletek ( takich dla kobietek )

  2. #2

    Domyślnie

    no jak to Panie, nie maja nic do powiedzenia w tym temacie

  3. #3

    Domyślnie

    Czyżby toaletki wyszły z mody????????????????

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    No wlasnie, czyzby juz byly niemodne

  5. #5

    Domyślnie

    Ja tam chcę mieć malutką. I nawet mam ją w głowie. Zdjęciami nie dysponuję

    Jak zrobię, to się pochwalę. Tyle, że to będzie najwcześniej w sierpniu.

  6. #6

    Domyślnie

    ja też poszukuje toaletki tylko nie wiem dlaczego jakoś ich nie ma zbyt wielkiego wyboru a zadne "wnętrzarskie" czasopisma nie poświecają tej tematyce zbyt wiele czasu

    ja mam plan posuzkać gdzie na targach staroci na Kole badź w Broniszach i samemu odnowić i zrobić z tego cudeńko; koszt bedzie o niebo mniejszy a i satysfakcja większa

  7. #7

    Domyślnie

    Duduś, z pod palców mi wyrwałaś
    Też szukam toaletki, całe życie o takiej marzyłam, a nigdy się nie składało i atrapy jakieś wymyślałam. No i okazuje się, że deficyt straszny.
    Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Coraz bardziej dojrzewa we mnie myśl, żeby stolarzowi zlecić na zamówienie wg mojego projektu.
    Ostatnio widziałam taką nowoczesną (trochę zbyt nowoczesną, jak na mój gust) toaletkę, bardzo funkcjonalną i wygodną - cena prawie 8 tyś!!!

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Dziewczyny - są toaletki,pamiętam o Was,ale jak się znowu dobrałam do tych łazienek,to nie miałam czasu,zaraz nadrabiam,wieczorkiem
    W razie czego proszę mnie ścigać na priva i przypomnieć

  9. #9

    Domyślnie

    Mimi, nie chcę być nachalna , ale obiecałaś!!!

  10. #10

    Domyślnie

    ja też chętnie podpatrzę...
    Teść mojej siostry zrobił jej taką toaletkę, ale nie zamieszczem zdięcia - bo toaletka jest wyjątkowa o tyle, że moja sister korzysta z niej ... siedząc na podłodze... tzn. ona zawsze tak robiła sobie makijarz itepe, zobaczyła to teściowa i zagoniła teścia, żeby dziewczynie pomógł. A dziewczyna mówi, że ona tak lubi, no to teść, żeby zadowolić i jedą i drugą zrobił toaletkę z założeniem, że korzysta się z nij na siedząco... Dobre, nie? Taki teść to skarb!!!
    K

  11. #11

    Domyślnie

    Kadra to super pomysł dla tych, których pasjonuje kultura dalekiego wschodu))
    i tak mnie zaciekawiłaś ze bardzo chciałabym zobaczyć fotke)

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    obiecane toaletki
    ponieważ te mebelki swój smaczek,wklejam także inne mebelki z tej firmy,kilka sosnowych i misz-masz.Adresy znajdziecie klikając na fotki:







  13. #13
    Guest

    Domyślnie










  14. #14
    Guest

    Domyślnie










  15. #15
    Guest

    Domyślnie










  16. #16
    Guest

    Domyślnie






  17. #17
    Guest

    Domyślnie



  18. #18

  19. #19

    Domyślnie

    jejku piękna jest ta niebieska i ta w dzwonki malowana (albo to wrzos))
    tylko chyba do sypialni potzrebują bardziej klasycznej..
    ale takie malowane cudeńko chetnie bym zamówiła jako szafke pod umywalke do jednej z łazienek)

    Dzieki Mimi)

  20. #20

    Domyślnie

    Nie jestem żabą i może dlatego nie kumam po co te toaletki? Ja dobrowolnie zrezygnowałam z tego mebelka, który byl w komplecie z sypialnią. Mam w łazience duże, wygodne, oświetlone lustro, obok szafkę z kosmetykami - po co dodatkowo w sypialni robić kącik łazienkowy?

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony