dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie

    Bez przesady z tym hałasem

    O samych plusach i minusach wanny z hydro zapewne już wiesz, skoro nie pytasz, a jeśli nie wiesz, to poczytaj w archiwum.

    Co do płynu: ja używam jak najbardziej zwykłego - moje dziecko szaleje, gdy z 1 korka płynu piany jest tyle, że wyłazi bokami wanny

    Nic się z dyszami nie dzieje, ale używam specjalnego płynu do dezynfekcji co jakiś czas.

  2. #2

    Domyślnie Wanna z hydromasazem, a zwykla wanna.

    Jestem na etapie bialego montazu w lazience. Mam dylemat. Bardzo chcialbym miec wanne z hydromasazem, ale ponoc nie mozna w niej stosowac zwyklych plynow do robienia piany, bo sie zatykaja dysze. Zona z kolei, chce sie kąpac tylko w piance. No i mamy konflikt. Moze ktos nam pomoze? Ratujcie.

  3. #3

    Domyślnie

    Na Forum było już o specjalnych matach zapewniających funkcję hydromasażu, a wkładanych do zwykłej wanny. Poszukaj.
    Tomasz M.

  4. #4

    Domyślnie

    Te wanny potwornie hałasują.Aż boli głowa.

  5. #5

    Domyślnie

    Na dobrą sprawę ,nie powinno się stosować żadnych płynów,mydeł szamponów,- jednym słowem niczego.
    Pozdrawiam
    -dla chętnych-www.mmonika1.photosite.com

  6. #6

    Domyślnie

    eeee jaka jest kolejność czytania notek w tym topiku?

    czy przypadkiem nie od OSTATNIEJ do PIERWSZEJ

  7. #7

    Domyślnie

    To by było za proste. Trzeba numer postu podzielić przez logarytm dziesiętny liczby wyświetleń i dodać pierwiastek sześcienny liczby lat Moderatora, wtedy otrzymuje się właściwą kolejność
    Tomasz M.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony