dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41

    Domyślnie

    Ja mam zuywany,starsza serie 3000 ,czy jakos tak.Lekko sprzet zlumpiony ale rewelacyjna moc silnika,pierze super.Uzywam tez nowego parowego odkurzacza,mam sporo gresu.Sprzet ciezki,drogi,ale wart wydanych pieniedzy.Uzytkuje okolo roku parowy,uzywany krocej,ale auta i dwyany pierze bardzo dobrze.Kupilem oryginalny Karcherowski proszek,moze to tez ma znaczenie....

  2. #42
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    titus1

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    ja też się zastanawiam nad Karcherem SE 4001. Opinii z ceneo nie biorę pod uwagę, bo piszą tam małpy wynajęte przez producentów/sprzedawców. Czy ktoś używał taki odkurzacz jako zwykły, do suchego odkurzania, sporadycznie piorąc dywany. Znajomy, który używał taki odkurzacz używał, twierdzi że jest on trochę za słaby do suchego odkurzania. Poza tym kolega zmagał się z sierścią psa, więc może tutaj był problem.
    Z opinii kolegi wynikała, że te odkurzacze są koszmarnie głośne.
    Czy ktoś może potwierdzić "zarzuty".

  3. #43
    Banned
    mad.agaskar

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-040
    Posty
    23

    Domyślnie

    proszek Karcher jest świetny, kiedyś używałem go do prania tapicerki w samochodzie i świetnie sobie poradził z plamami.

  4. #44
    Banned
    mad.agaskar

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-040
    Posty
    23

    Domyślnie

    no jak chcesz mieć czysty dywan od razu to, bez dodatkowych prań to lepiej wlać do odkurzacza porządny środek, a nie jakieś dzadostwo po którym będziesz czuć skarpete

  5. #45
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    a tak z ciekawości spytam czy odkurzacze warsztatowe np bosch czy makita w cenach 1500zł są jakiejś innej konstrukcji niż te tu omawiane ? bo trwalsze myślę powinny być ale co z resztą i co nimi da się robić ? czy to po prostu jest to samo ?

  6. #46

    Question

    Chciałbym odświeżyć nieco temat, gdyż minęło trochę czasu i zmieniły się technologie... Szukam czegoś w granicy ok. 1000pln dla alergika. Urządzenia do zbierania kurzu z paneli, czasami przeprania dywanu, tapczanu czy tapicerki w samochodzie. Rozsądek podpowiada Zelmer aquawelt (podobno niskie ceny części, chemii czy ewentualne koszty serwisowe), serce z kolei Karcher - marka mówi sama za siebie Dodatkowo fajnie gdyby można było do odkurzacza nalać nieco olejku, aby ten odświeżył powietrze w otoczeniu... A Wy jak myślicie? Co w tym czasie jest warte uwagi?

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony