dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mineiro

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    8

    Domyślnie Co myślIcie o firmie RIHO?

    chcę kupić wanne Riho, ale zastanawiam się czy warto...a może Cersanit albo Sanplast...nie mam pojęcia!słyszałam o Riho że jest dobra, ale może ktoś ma inne doświadczenia?proszę Was o radę!

  2. #2

    Domyślnie Re: Co myślIcie o firmie RIHO?

    Hej,
    my mamy wanne Riho Seth, pergamon. Na razie jeszcze nieuzywana, zamontowana, okafelkowana, wyglad super.
    Kupilismy, bo wszyscy fachowcy mowili, ze bardzo dobra jakosc i gruby akryl. Nasza architektka tez polecala a Sanplast i Cersanit pominela wzruszeniem ramion i . Cena okazala sie bardzo atrakcyjna.

    pozdrawiam
    Gorath

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mineiro

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    8

    Domyślnie

    Chcialam kupić Cersanit, ale właśnie jak zobaczyłam wanne Riho to przypadła mi do gustu.Ale boję się , bo ta firma jest krótko na rynku i w zasadzie nie wiem do końca czy wadliwa.Ale raczej kupię tą z Riho...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał mineiro
    Chcialam kupić Cersanit, ale właśnie jak zobaczyłam wanne Riho to przypadła mi do gustu.Ale boję się , bo ta firma jest krótko na rynku i w zasadzie nie wiem do końca czy wadliwa.Ale raczej kupię tą z Riho...
    podnoszę wątek

    ma ktoś Riho? ciekaw jestem opinii

    ja przymierzam się do modelu Julia
    Pozdrawiam,
    Marcin

  5. #5

    Domyślnie wanna

    Witam
    Jak widzisz niewiele osób posiada wanne tej firmy, ale moze dla tego ze jest małoznana na naszym rynku.
    Ja jednak wybrałbym jednak Cersanit ale moze pomysl o wannie Koło, Ravak lub Poolspa
    Pozdrawiam
    Marek
    Regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mam wanne RIHO model Lusso. Wanna 180 cm szerokości 90 cm (dwustronna). Jestem bardzo zadowolona. Polecił mi ja porojektant. Polecam

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał mlk
    Cytat Napisał mineiro
    Chcialam kupić Cersanit, ale właśnie jak zobaczyłam wanne Riho to przypadła mi do gustu.Ale boję się , bo ta firma jest krótko na rynku i w zasadzie nie wiem do końca czy wadliwa.Ale raczej kupię tą z Riho...
    podnoszę wątek

    ma ktoś Riho? ciekaw jestem opinii

    ja przymierzam się do modelu Julia

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Faktycznie mało jest na forum o wannach tej fimy Ja poszukujac modelu ok. 190 x 80 cm w odpływe i przelewem na srodku a nie na szczycie wanny nie znalazlam nic lepszego w takiej cenie (kolo jest w takim modelu ponad 2 x drozsze). Skoro projektanci polecaja chyba sie skusze Brodziki maja tez w atrakcyjnych cenach a do tego fajne wymary - np. brodzik płytki wpuszczany w podłogę 120 x 120 - wymiar trudno dostepny wrod polsicj producentow za rozsadna cene
    Moze ktos od tego czasu uzytkuje ceramike RIHO i moze sie wypowie?

  9. #9

    Domyślnie

    Mam wannę Lima - 175 na 75, albo jakoś tak. Taką bardzo zgeometryzowaną z odpływem pośrodku. Używam jej dopiero 5 miesięcy, jest OK. Ładny akryl, pasuje kolorystycznie do Koła. Dość głęboka. I w ogóle duża, zawsze sobie myślę ile wody zużywam

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    kofi mi ona rowniez sie podoba. A jak z kapiela na dwie osoby w tym wymarze. Ja mam 160 a maz 190 cm - mysle o dlugosci 190 cm, ale nie wiem czy to nie za duzo Szkoda, ze tych wanien ta malo jest na ekspozycjach i trudno jest sie "przymierzyc"

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał iga9
    kofi mi ona rowniez sie podoba. A jak z kapiela na dwie osoby w tym wymarze. Ja mam 160 a maz 190 cm - mysle o dlugosci 190 cm, ale nie wiem czy to nie za duzo Szkoda, ze tych wanien ta malo jest na ekspozycjach i trudno jest sie "przymierzyc"
    No, na samotną kąpiel dla Ciebie, to może być za dużo, chociaż wanna się przecież zawsze zwęża w dół. Ale ta mało i jest głęboka, możesz w niej po prostu pływać. Z mężem na pewno się zmieścisz do 190 cm.

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Easy

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1

    Domyślnie Riho

    Firma jest porównywalna do Ravaka
    Kupiłem dla swojego syna i jest bardzo zadowolony
    Pozdro
    ........a życie toczy się dalej......

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony