dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jacek69

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    987
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie Kominek narozny

    Mam zamiar ulokowac kominek w rogu pokoju ale tuz przy wejsciu do salonu. Dostepna przestrzen sciany to 90 cm - czy uwazacie, ze to wystarczy? Moze to za mało - obudowa, instalacje itd??

    Czy są w ogole takie narozne kominki?

  2. #2
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Są na rynku małe wkłady z szybami rogowymi 90* -same szkło 45X45 cm otwierane na bok lub podnoszone. Komora spalania jest mała ale widok ognia to 90 cm!!! Taki wkład zmiescisz w podanym wymiarze 90 cm. Inny paten na małe i ciasne rogi to szyba radiusowa R 30 . Darek B www.kominki.xip.pl
    Darek B

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jacek69

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    987
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Dzieki Darek.
    poszperam w linku ...

  4. #4

    Domyślnie

    Mam kominek z wkładem Dovre (szyba półokrągła) i zajmuje 85 cm, oczywiście z obudową.Ten wkład wybraliśmy właśnie m.in.dlatego, że ma tak jakby ścięte boki i tył, więc można go mocno dosunąć do narożnika.

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jacek69

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    987
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    A możesz podać typ?

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sylwek1976

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    7

    Domyślnie

    Uważam że mógłbyś ustawić wkład po kątem 45 stopni do ścian lub wybrać z boczną szybą i wtedy ustawić wzdłuż ścian. 90 cm to ciałkiem znośne miejsce. Polecam sparthermy niemieckie. Jest naprawdę duży wybór. Kilkadziesiąt modeli - na pewno coś wybierzesz.

    Dużą ofertę wkładów i też spartherma znalazłem na stronie: www.kominki.net

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jacek69

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    987
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwek1976
    Uważam że mógłbyś ustawić wkład po kątem 45 stopni do ścian lub wybrać z boczną szybą i wtedy ustawić wzdłuż ścian. 90 cm to ciałkiem znośne miejsce. Polecam sparthermy niemieckie. Jest naprawdę duży wybór. Kilkadziesiąt modeli - na pewno coś wybierzesz.

    Dużą ofertę wkładów i też spartherma znalazłem na stronie: www.kominki.net

    Dzięki Sylwek - rzeczywiście mozna powybierać

  8. #8
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Wielki wybór wkładów dobranych wg zasady ; wszystko co znamy [ mamy do zbycia] wam oddamy.... za kase. Typowy sklep oferujacy wkłady różnych producentów . Obecnie wiele "ofert promocyjnych " to ceny przeliczone po AKTUALNYM kursie euro. Cena katalogowa ; euro x 4,70 , cena promocyjna euro x 4,00 . Niski kurs euro daje taki przelicznik a nie upust firmowy.
    Darek B

  9. #9

    Domyślnie

    Typ mojego kominka Dovre to 2400 BSA

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jacek69

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    987
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał goga
    Typ mojego kominka Dovre to 2400 BSA
    Mucias gracias amigo .... J

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony