dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 188
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 3747
  1. #1021

  2. #1022

    Domyślnie

    suyamapetersondeguchi



  3. #1023

    Domyślnie

    kropka dwukropka i wielokropka poprosimy, by nauczyl sie wklejac zdjecia w zmniejszonym formacie

  4. #1024

  5. #1025

    Domyślnie










































    *************************************










































  6. #1026

    Domyślnie

    i kilka kolejnych zdjec, wnetrza przeslemy jak bedą zrobione
    ps nowa czesc jeszcze moze wtym roku stara czesc niewiem jeszcze kiedy


    zdjecie przedstawia dom od zachodu ale stodoła i ten mały bałaganik zasłania kawałek elewacji z czesci mieszkalnej

    [/img]
    kurna chata pora bawić się w ogrodnika

  7. #1027

    Domyślnie

    kurna chata pora bawić się w ogrodnika

  8. #1028

    Domyślnie

    I COS JESZCZE
    kurna chata pora bawić się w ogrodnika

  9. #1029

    Domyślnie

    kurna chata skonczylem budowe

    gratulki

  10. #1030

    Domyślnie

    Piekny domek,
    zastanawiam się jak ci się udało dostać pozwolenie na budowę domu z płaskim dachem- bo jak się zdązyłam zorientowac to jest mało realne w naszym kraju .................

  11. #1031

    Domyślnie

    tam gdzie nasz dom stoi jest nieregularna zabudowa( tak napisał architekt we wniosku, jest duzo domów kostek z kopertowymi prawie płaskimi dahcami a my na naszym domu obecnie mamy 4 stopine nachylenia tylko tyle ze tego dachu prawei niewidać- najlepsze jest to ze mieszkamy w rejonie górzystym- a nasi znajomi maja całkowice płaski dach i tez dostali pozwolenie( projetowała i dom Medusa grup) a jezeli byśmy nie dostali pozwolenia to wszedłbym na droge sadową aby takową zgode uzyskać- w katowicach goscie wygrali. jak jeszcze jakies macie pytanka to chętnie odpowiemy M&M&
    kurna chata pora bawić się w ogrodnika

  12. #1032

    Domyślnie

    gratuluje konsekwencji

  13. #1033

    Domyślnie

    NO ZAGLąDAM, I ZAGLąDAM A TU OD KILKU DNI NIC NOWEGO, ZANIEDBUJECIE NAS KOCHNI (PEWNIE DUżO PRACY- BRWAO!!!) A TAK NA MARGINESIE MARZY MI SIE TAKA KUCHNIA, OJ MARZY.....
    Kasia i Paweł

  14. #1034

    Domyślnie

    martinezbb PIęęęKNY DOM GRATULUJE, POKARZ KIEDYś WNęTRZA, CIEKAWSKA JESTEM...
    Kasia i Paweł

  15. #1035

    Domyślnie

    Martinezbb, chciałabym zobaczyć wiecęj... naprawdę ładnie mimo, że kładki nie ma jak w moim faworycie .

    Oczywiście zdjecie kładki dodam.

  16. #1036

    Domyślnie

    martinezbb, czyli jezeli jest nieregularna zabudowa to mozna sie starac ? u mnie jest wiekszosc dwu-spadowych ale jest tez ciag kostek szeregowcow 9 sztuk z plaskimi dachami i jakby kupic dzialke kolo tego to tez mozna byloby starac sie o pozwolenie na plaski dach ?

  17. #1037
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mohag
    martinezbb, czyli jezeli jest nieregularna zabudowa to mozna sie starac ? u mnie jest wiekszosc dwu-spadowych ale jest tez ciag kostek szeregowcow 9 sztuk z plaskimi dachami i jakby kupic dzialke kolo tego to tez mozna byloby starac sie o pozwolenie na plaski dach ?
    starać sie mozna. jesli nie ma planu miejscowego, Warunki Zabudowy są przygotowywane wraz z analizą urbanistyczną otaczającego terenu. Najlepiej na etapie wniosku załączyc wstepną koncepcję lub w miarę dokładny opis okreslający bryłę przyszłego budynku.
    pozdrawiam
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  18. #1038

    Domyślnie

    Jest tak jak pisze Robert.

  19. #1039

    Domyślnie

    kilka dobrych wnetrz:





















  20. #1040

Strona 52 z 188

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony