dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 11
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 206
  1. #101
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tema

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    3

    Domyślnie

    Tylko, że No Frost powoduje, że żywność dłużej się przechowuje - w USA nie kupisz już lodówki bez No Frost - nie chodzi o rozmrażanie, ale o żywność.

  2. #102

    Domyślnie

    musisz jednak pamietac,ze wszystko musi byc zamkniete w pudelkach,pudeleczkach i cholera wie czym jeszcze..
    nie jestesmy Ameryka,nie robimy zakupow raz na tydzien czy dwa tygodnie i poki co nie mamy az tak konserwowanej zywnosci.

    a wracajac do lodowki ....ktos cos jeszcze znalazl oprocz tego Samsunga ?

  3. #103

    Domyślnie

    to sa skierowane produkty na rynek polski http://www.liebherr.com/hg/en/products_hg.asp?menuID=101405!212286-0

    a pozatym to jest nofrost bo ma koncowke N
    Dostatecznie zaawansowana Technologia niczym nie rozni sie od Magii

  4. #104

    Domyślnie jak z poborem prądu w lodówkach z NO FROST (FROST FREE)?

    czy pobór prądu znacznie się zwiększa ?

  5. #105
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    szukam właśnie lodówki do zabudowy -BOSCH lub SIEMENS i w żadnej nie widzę no frost a może w lodówkach do zabudowy to ustrojstwo nie występuje?Niech mnie ktoś oświeci proszę
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  6. #106
    Morrwa
    Guest
    Morrwa

    Domyślnie

    Cytat Napisał galka
    szukam właśnie lodówki do zabudowy -BOSCH lub SIEMENS i w żadnej nie widzę no frost a może w lodówkach do zabudowy to ustrojstwo nie występuje?Niech mnie ktoś oświeci proszę
    Mam ten sam problem. Szukam jednak Leibherr'a lub Elektrolux'a (poinformowano mnie, że to najlepsi podobno producenci lodówek) i nie mogę znaleźć egzemplarza z NO FROST (czyli inaczej: wymuszonym obiegiem powietrza) w przyzwoitej cenie. Może ktoś podpowie?

  7. #107

    Domyślnie

    Z tego co słyszałam (ale expertem nie jestem) lodówki no frost nie występują w wersji do zabudowy. Chyba ma to jakiś związek ze zwiększonym obiegiem powietrza (w końcu klimatyzatorów też się nie zabudowuje...)

  8. #108
    Morrwa
    Guest
    Morrwa

    Domyślnie

    O! To by wiele tłumaczyło!

  9. #109

  10. #110
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    dzisiaj byliśmy obejrzeć lodówki w realu.Pan z obsługi powiedział ,że część użytkowników lodówek z systemem no frost narzeka na nadmierne wysychanie w nich żywności.Wiem,żenic nie wiem
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  11. #111
    Morrwa
    Guest
    Morrwa

    Domyślnie

    o! Dzięki!

    A jak sprawują się lodówki Ariston???
    Kurcze, w ogóle nie znam tej firmy.

  12. #112

    Domyślnie

    Cytat Napisał galka
    część użytkowników lodówek z systemem no frost narzeka na nadmierne wysychanie w nich żywności.Wiem,żenic nie wiem
    Znalazłam coś takiego. Co prawda z przed roku, ale może komuś w czymś pomoze?
    http://www.impactmedia.pl/forum/dom/...cle.18871.html

  13. #113
    Morrwa
    Guest
    Morrwa

    Domyślnie

    Okey - już wiem że chcę tego no frosta - tylko co dalej? Gdzie znaleźć to to za normalne pieniądze. Ariston (ten wklejony) to ma chyba ten pseudo- no frost... Leibherry za 4000-9000 zł odpadają....

    Więc co pozostaje?

  14. #114
    Morrwa
    Guest
    Morrwa

    Domyślnie


  15. #115

    Domyślnie No frost - przydatna funkcja czy zwykły bajer?

    Stoję przed wyborem lodówki. Czy funkcja no frost rzeczywiście jest warta dodatkowych pieniędzy? I czy 2 agregaty bardzo się przydają?

  16. #116
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Nie odpowiem co do agregatów bo nie wiem, ale funkcji NO FROST nie zamieniłabym na żadną inną - od lat nie odmrażałam lodówki, a pamiętam jak to było, gdy mieszkałam z mamą - wyciąganie wszystkiego z zamrażarki (zabezpieczanie przed rozmrożeniem), pilnowanie, żeby woda z rozmrożenia nie wylała się na podłogę...

  17. #117
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Ja jeszcze nie stoję przed takim dylematem i raczej nie stane bo NO FROST to dla mnie w naszych czasch standard. Poza tym podział obowiążków w naszym domu zakłada, że to ja rozmrażam i myję lodówę a tego nienawidzę więc ... wszystko jasne

  18. #118

    Domyślnie

    ja miałem też dylemat czy kupić No frosta ale wyboru dokonałem i juz tydzień mam Samsunga z No frostem w lodówce i zamrażarce super bajer. Za wyboren przemówiło to, że nie mogłem scierpieć tej wody w chłodziarce, non stop zapychającej się rurki do parownika, jak również tego że po dwóch dniach wędliny w niej ślimaczały. Aż się serce krajało jak człowiek wydawał kasę i taka kicha. w zwykłej lodówce co jakiś czas temperatura w lodówce się podnosiła aby rozmrozić ścianki chłodziarki wydając przy tym okrutne dźwięki. a teraz mam spokój lodóweczka sobie mruczy.
    Andriu

  19. #119
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Co do dwóch agregatów. Jeden jest dla lodówki, drugi dla zamrażarki. Dzięki temu niezależnie sterujesz temperaturą w lodówce i zamrażarce. Masz dwa pokrętła a nie jedno jak to kiedyś było.

  20. #120

    Domyślnie

    Trociu niekoniecznie dwa agregaty dają możliwość wyłączenia jednego a drugi dalej chodzi, jednak dwa agregaty żrą więcej energi. Co do sterowania temperaturą to każda lodówka czy to jeden agregat czy dwa to powinna mieć taką możliwość. Jedno nie wyklucza drugiego
    Andriu

Strona 6 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony