dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie

    własnie konczą mi ocieplac poddasze i wykładać płytami GK. Prace są wykonywane dość dokłanie, ale i tak pomiędzy płytami są małe szpary. Jak można je zakryć przed malowaniem? Czy są jakies specjalne farby, a moze taśmy....
    Jak wy rozwiązaliście tą kwestie u siebie?

  2. #2

    Domyślnie

    czy ci co wykonują u Ciebie nie słyszeli o szpachlowaniu.
    Klaszycznie w miejsczach połączeń płyt szpachluje się, kładzie taśmę zbrojącą, znowu szpachluje i przeciera na gładko. Nie bardzo rozumiem jaki widzisz problem. Czy może połączenie sufitu ze ścianą.

  3. #3

    Domyślnie

    Podłączę sie do tematu. Nie będzie w moim domku stropu.Chcę go zrobić z płyt gk przymocowanych na a nad tym (poddasze nieużytkowe) ocieplić wełną mineralną. Czy ktoś wypróbował podobne rozwiązanie?

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Właśnie teraz to ćwiczę. Kończę ukądać wełnę między krokwiami i jętkami i mocuję folię paroszczelną. Potem wieszaki, ruszt i płyty G-K. Dość prosta sprawa tylko trzeba sporo dokładności.

  5. #5

    Domyślnie

    Mam u siebie takie rozwiązanie. Sufit został podwieszony do kratownicy,na regipsach folia. Natomiast pomiędzy w kratownicy ułożyłem 15 cm wełny szklanej.Poddasze jest nieużytkowe.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony