dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35
  1. #1

    Domyślnie Czy warto kupić wannę z hydromasażem?

    Zastanawiam się nad zakupem wanny z hydromasażem. Ma ktoś z Was i może się wypowiedzieć na ten temat? Jestem ciekaw czy po zakupie faktycznie jej używacie i jak często? Kolejne pytanie to czy jest duży kłopot z czyszczeniem takiej wanny? I ostatnie, gdzie kupowaliście swoje wanny, stacjonarnie czy przez internet?

  2. #2

    Domyślnie

    A lubisz takie bajery? Będziesz z tego korzystał? Bo jeśli tak to kupuj, ale przemyśl to. Moi rodzice mają, a użyli może 3-4 razy? Czasem ja skorzystam jak u nich nocuję. I tyle Więc moim zdaniem u nich ten wydatek był zupełnie zbędny.

  3. #3
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    ja mam z hydromasażem oraz bąbelkami powietrza , szczerze powiedziawszy bardzo tego używam a jak używam to jedynie jak cały uwalony jestem w brudzie bo to fajnie cię zmyje

  4. #4

    Domyślnie

    Wydaje mi sie ze to tylko taki bajer chwile sie poużywa bo bedzie takie "wow" a potem juz bedzie stac

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam i polecam, ale pod warunkiem, że tak jak Ci tu reszta pisze, będziesz z niej korzystał. Moim zdaniem warto zainwestować trochę kasy w taką wannę i nie kupować najtańszych modeli, bo będziesz żałował, jak Ci szybko zacznie nawalać. Co do czyszczenia wiadomo, że myje się ją trochę trudniej niż normalną wannę, ale są specjalne środki do tego, więc też bez przesady.

    A co do kupna to ja swoją zamawiałam przez neta w sklepie Łazienka Plus. Wejdź sobie na ich stronkę i pooglądaj, bo mają spory wybór. Ceny też zróżnicowane więc można wybrać coś pod siebie. Ale jeszcze raz przestrzegam przed najtańszymi

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za Wasze komentarze! Bo właśnie to jest moja główna obawa, czy faktycznie tego się potem używa.

    Cytat Napisał karola_zimna Zobacz post
    A co do kupna to ja swoją zamawiałam przez neta w sklepie Łazienka Plus. Wejdź sobie na ich stronkę i pooglądaj, bo mają spory wybór. Ceny też zróżnicowane więc można wybrać coś pod siebie. Ale jeszcze raz przestrzegam przed najtańszymi
    Stronkę już odnalazłem i wieczorem popatrzę sobie dokładniej na te wanny.

    A z ciekawości..czym czyścicie?

  7. #7

    Domyślnie

    Ja już nie pamiętam nazwy środka, a nie mam teraz możliwości sprawdzenia. Ale możesz dopytać o to też przy kupnie. Jak byś zamawiał w tym sklepie co Ci podawałam to przedzwoń sobie do nich i dopytaj co polecają do mycia dla danego modelu wanny. Pewnie lepiej poradzą niż ja

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    100club

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    16

    Domyślnie

    Polecam, super sprawa. Ale tak jak wyżej - jeśli się używa takich bajerów. Jeśli ktoś nie ma na to czasu to odradzam, bo to po prostu kolejna rzecz do mycia i dbania.

  9. #9

    Domyślnie

    również myślimy o takim zakupie, ale jeszcze się zastanawiamy, ja pewnie nie korzystałbym z takiej wanny często, bo zdecydowanie jestem zwolennikiem prysznica, ale żona prędzej

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Taka wanna to raj dla małych dzieci.
    Zamierzaliśmy kupić wanne z hydromasażem ale po rozważeniu wszystkich aspektów za i przeciw skończyło się na wannie wolnostojącej.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  11. #11
    Banned
    zoltybanan

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    2

    Domyślnie Raczej nie

    Szczerze to używałem na początku i to może 2-3 razy, a teraz w ogóle nie chce mi się z tego korzystać. W dodatku mycie takiej wanny jest trochę upierdliwe

  12. #12
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał zoltybanan Zobacz post
    Szczerze to używałem na początku i to może 2-3 razy, a teraz w ogóle nie chce mi się z tego korzystać. W dodatku mycie takiej wanny jest trochę upierdliwe
    dokładnie , ja podobnie , początek super a potem nie ma na to czasu albo pamięci , ale jak kręgosłup przesilę za bardzo to jednak to pomaga

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar c32bud
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    106

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    dokładnie , ja podobnie , początek super a potem nie ma na to czasu albo pamięci , ale jak kręgosłup przesilę za bardzo to jednak to pomaga
    Dodam 3 grosze od siebie.
    Super sprawa dla zmęczonych gnatów . Nie znam wszystkich typów tych systemów ale u mnie mycie polega na wlaniu specjalnego środka do wanny z woda i włączenie hydry na 15 minut czyli jeden cykl.
    Zbyt uciążliwe to nie jest....
    buduję C32b Ustronny - wariant II (podpiwniczony) lustro, płyta fundamentowa

  14. #14
    Banned
    zoltybanan

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    2

    Domyślnie Mycie skraca życie

    Mnie coś podkusiło i kupiłem taką wannę z szybką wbudowaną. Mam jeszcze oprócz tego kabinę prysznicową i tak szczerze to z niej głównie korzystam, bo jak mam myć to cholerstwo to szlag mnie trafia

  15. #15

    Domyślnie

    myślelismy o takiej wannie, ale koniec końców zdecydowaliśmy się na kabinę z porządnym panelem prysznicowym

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

    Domyślnie

    Zamiast wanny z hydromasażem lepiej przenzaczyc pieniądze na wyjazd nad Morze Pólnocne - np w okolice Cuxhaven i pospacerowac sobie w głąb morza w czasie odpływu po - podobno - leczniczym błotku..

    A przy okazji można poogladac niesmowite widoki takie jak np ten
    http://www.cuxwatt.de/tl_files/Bilde...uxhaven_07.jpg
    http://www.moin.info/de/photos/crop_...2785__1280.jpg
    https://media-cdn.tripadvisor.com/me...e-cuxhaven.jpg

    https://www.youtube.com/watch?v=lPPnTR5Ju_w
    https://www.youtube.com/watch?v=KCoOyMNEyTE
    http://www.ndr.de/fernsehen/sendunge...dstory514.html

    Polecam
    Nasze cudo: 120 m2 + garaż 35 m2, Poroterm 24 cm + 20 cm styropian grafit LAMBDA MAX fasada. Dach: Strop: 20 cm wełny λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 5 cm wełny λ 0,035. Po skosach 14 cm wełny między krokwiami λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 10 cm wełny λ 0,035. Na płycie 22 cm EPS 035 anhydryt Posadzka piętra 10 cm EPS +anhydryt, AirPack 300V
    Armatura - VALVEX,
    AGD - Bosch
    Podłogówka po całości

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yaris

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    172

    Domyślnie

    Ja też preferuję prysznic. Ale jak ktoś chce to i tak znajdzie sposób na hydromasaż nawet w kabinie

    https://www.lazienkiabc.pl/Dysza-pod...C00-78222.html

  18. #18

    Domyślnie

    Pytanie tylko czy taka wanna się rzeczywiście sprawdzi i czy będzie używana. Kiedyś miałam okazję mieszkać w mieszkaniu, w którym była taka wanna ale korzystałam z niej zaledwie dwa razy przez cały rok. Więc jeżeli miałabym taki wybór, to jednak bym zrezygnowała.

  19. #19

    Domyślnie

    Ja bym się tego bała. Najdoskonalsza maszyna może się zepsuć. A przebicie prądu do wody z siedzącym w niej człowiekiem może się skończyć tylko w jeden sposób...zwłaszcza w chińskim badziewiu. Co prawda Wassermana jednak nie wanna zabiła, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże...
    Ogród - moja miłość

  20. #20

    Domyślnie

    Moja siostra ma coś takiego i mówi, że tak raz na tydzień fajnie jest z sie zrelaksować i z tego skorzystać, ale to jednak kwestia indywidualna

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony