dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    wanna z hydromasażem to sprawa dobra ale tylko dla tych, którzy faktycznie ich używają. Mam kilku znajomych, którzy nie dokonaliby tego zakupu ponownie.
    Dlaczego?
    1. jeśli jest to tani system z wanną to na bank jest potem probem (śmierdzi z dysz, szybko się psuje i masaż jest słaby - siła uderzenia wody albo powietrza)
    2. do wanny z hydro nie powinno się wchodzić jak nie umyjecie się wstępnie - potem ten brud, piasek czy cokowlek zalega w dyszach, wiec najpierw kąpiel (idealnie prysznic) i dopiero hydromasaż
    3. typy hydromasażu: wodny i powietrzny - lepiej wybierać te z powietrze bo w rurkach do dysz nie kraży woda i nie zostaje i nie 'kiśnie' potem, powietrzny jest czystszy
    3. dezynfekcja - naprawdę trzeba o to dobrac by nie śmierdziało
    4. koszty - jednak chłonie to tochę kasy - woda, energia

    a nie taniej iść do jakiegoś aquaparku, spa, sauny z jacuzzi?

  2. #22

    Domyślnie

    Osobiście nie mam czasu na długie kąpiele, ale ponoć wanny z hydromasażem mają zbawienne działanie dla organimu - odprężają, relaksują i wzmacniają nasz organizm - dlatego myślę, że warto nad taką wanną się zastanowić.

    http://polskieszamba.pl
    Ostatnio edytowane przez vices89 ; 14-12-2016 o 09:57

  3. #23
    Banned
    pantadek

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-103
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał zoltybanan Zobacz post
    Mnie coś podkusiło i kupiłem taką wannę z szybką wbudowaną. Mam jeszcze oprócz tego kabinę prysznicową i tak szczerze to z niej głównie korzystam, bo jak mam myć to cholerstwo to szlag mnie trafia
    To żeś sobie chłopie wybrał. Mój szwagier ma taką wannę i faktycznie brudzi się to jak jasny gwint. Ja się zastanawiam co by tu kupić właśnie, ale szybka odpada w przedbiegach, bo wyobrażam sobie jakie to jest upierdliwe

  4. #24

    Domyślnie

    Jeśli chcesz wybrać wannę z hydromasażem - przemyśl to jeszcze raz. Lepsza wanna np. żeliwna niż akrylowa z hydromasażem - ta pierwsza o wiele dłużej trzyma ciepło i też można robić sobie przyjemne kąpiele.

  5. #25
    Banned
    mad.agaskar

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-040
    Posty
    23

    Domyślnie

    jak masz pieniądze i miejsce na takie bajery to czemu nie ale weź też pod uwagę, że czyszczenie takiej wanny jest bardziej czasochłonne.

  6. #26

    Domyślnie

    Ja uważam, że jak najbardziej warto, to świetna forma relaksu, a hydromasaż ma zbawienny wpływ na mięśnie. Co prawda, nie mam wystarczająco miejsca w łazience, ale myślę o jacuzzi ogrodowym, tak jak proponują w tym artykule: http://www.alces.pl/co-warto-wiedzie...zzi-ogrodowym/. Co wy o tym myślicie? Chcielibyście mieć jacuzzi w swoim ogrodzie?
    Ostatnio edytowane przez Konfident ; 28-03-2017 o 09:57

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konfident Zobacz post
    Ja uważam, że jak najbardziej warto, to świetna forma relaksu, a hydromasaż ma zbawienny wpływ na mięśnie. Co prawda, nie mam wystarczająco miejsca w łazience, ale myślę o jacuzzi ogrodowym, tak jak proponują w tym artykule: http://www.alces.pl/co-warto-wiedzie...zzi-ogrodowym/. Co wy o tym myślicie? Chcielibyście mieć jacuzzi w swoim ogrodzie?
    Jeszcze nie mam, ale bardzo chcę mieć!
    Takie jacuzzi 4-osobowe jest świetną alternatywą dla basenu ogrodowego, zarówno dla dzieci, ale przede wszystkim dla dorosłych. Coś pięknego posiedzieć sobie wieczorem, włączyć światełka, puścić bąbelki i zrelaksować się po pracy.... ech...
    Zaletą jacuzzi jest to, że wchodzą tam tylko 3 wanny wody, natomiast w basenie rozporowym o takiej samej powierzchni, z dziesięć wanien!

    Wadą jest cena - 15 tys. zł. za sensowny sprzęt z pięcioletnią gwarancją. Pytanie jest, czy warto?
    Wg mnie WARTO!
    Warto zainwestować w coś, co da odprężenie dla ciała i ukoi duszę - ergo spowoduje, że poczujemy się zrelaksowani.
    Chciałabym, chciała...

  8. #28

    Domyślnie

    Zastanawiałem się nad tym, ale doszedłem do wniosku, że w sumie i tak po czasie to się znudzi a koszty wzrosną

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Mam standardową, wolnostojącą wanne i przyznam się, że tylko raz z niej kożytstałem.
    Prysznic jest wygodnieszym rozwiązaniem.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał januszekbud Zobacz post
    Zastanawiałem się nad tym, ale doszedłem do wniosku, że w sumie i tak po czasie to się znudzi a koszty wzrosną
    Nie ma takiej możliwości, żeby ogrodowe jacuzzi się mogło znudzić. To jest dużo lepsza alternatywa dla basenu ogrodowego, ponieważ nie dość, że pozwala ci się zrelaksować (nawet wieczorem) po ciężkim dniu pracy, to stanowi świetne centrum rozrywki dla dzieci (o ile je posiadasz - rzecz jasna dzieci, nie jacuzzi).
    Tak mi się przynajmniej wydaje, bo będąc zeszłych wakacji w ośrodku nad Bałtykiem, to dzieciaki częściej wpadały do otwartego jacuzzi z ciepłą wodą, niż do otwartego basenu.
    Kupić taki duży rozporowy basen i wymieniać w nim wodę co tydzień, to jest udręka! Taki mam i w tym roku chyba go nie wystawię.
    Wybieram jacuzzi - też nie w tym roku, ale w następnym - jeżeli będę miała tylko pieniądze.

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Mam standardową, wolnostojącą wanne i przyznam się, że tylko raz z niej kożytstałem.
    Prysznic jest wygodnieszym rozwiązaniem.
    Chyba korzystałeś

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Zgadza się korzystałem.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Martons

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    90-906
    Posty
    13

    Domyślnie

    Ja chyba jednak nie chciałbym czegoś takiego w domu. Wolę tradycyjną wannę.

  14. #34

    Domyślnie

    Nie wiem jak wanny, ale prysznice z dużym brodzikiem i hydromasażem strasznie się zatykają. Może to jest spowodowane z małym ciśnieniem. Ja bym się zastanowiła - chyba, że faktycznie będziesz korzystać.

  15. #35

    Domyślnie

    Ja mam i używam często. Lubię się relaksować w wannie, a to jest idealne rozwiązanie. Oczywiście rzecz gustu, ale moim zdaniem warto .

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony