dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    tez robimy okno nad klatka schodowa. Do tego po jedynm oknie w pokojach dzieciaków plus jedno w sypialni rodzicow. Tez jestem na etapie dachu. Konstrukcja dachu skonczona teraz etap poszycia.

  2. #42

    Domyślnie

    Czy to okno panoramiczne w lazience na gorze nie jest troche za wysoko?
    Jaka firma Wam zrobi takie okna zeby bylo min uchylne i niedzielone?

  3. #43

    Domyślnie

    Ja okno w łazience na górze chyba mniejsze .... wydaje mi się ono za duże. Gdyby był tam pokój oK Ale na łazienkę to bez sensu. Póki co mam chwilę na przerobienie tego. Ale zakładam tam normalne okbo. I też po jednych w pokojach w dachu zrobilismy. Pięknie doświetlenie się zrobiło. Nie wiem jak dodać zdjęcia chętnie bym się z wami podzieliła naszą budową. Ale korzystając z androida chyba się nie da..

  4. #44

    Domyślnie

    ja też myślałem nad oknem nad schodami ale jak na razie schody dość dobrze są doświetlone z dolnych okien że chyba zrezygnuję,
    okna dachowe IMO wystarczy po jednym na pokój spokojnie dają radę, teraz bym chyba w ogóle zrezygnował a zrobił większe zwykłe okna w pokojach.

    u mnie dach zwykły bez wykuszu z oknem dachowym w łazience jest jasno nawet przy czerwonej cegle, poddasze mam podniesione o jedną cegłę także będzie dość wysoko

    ile cm styropianu wejdzie wam na ocieplenie chudziaka ? bo u mnie 12 i trochę zawaliłem mogłem podnieść trochę ;/
    Ostatnio edytowane przez creative_21 ; 01-05-2017 o 19:10

  5. #45

    Domyślnie

    Możesz pomyśleć o płytach poliuretananowych na chudziaka.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony