dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1

    Domyślnie Jakiej firmy drzwi zewnetrzne polecacie?

    Proszę o pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam Gerda Star SX i nie mam powodów do narzekania.
    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie Re: Jakiej firmy drzwi zewnetrzne polecacie?

    Cytat Napisał WITEK P.
    Proszę o pomoc
    Tez jestem przed tym wyborem. Podciągam temat. Podpowiedzcie coś Gdzie najlepszy współczynnik jakośc/cena; czym sie kierowaliscie przy wyborze; czy braliście antywłamaniowe, czy wzmacniane, czy normalne drewniane, a może jeszcze inne, serwis estetyka, kolory etc.???

    Podpowiedzcie forumowicze, please. Temat pojawia sie już ale jakoś tak niesmiało i nawet jak jest jakiś wątek to obumiera szybko. ciekawe dlaczego?

  4. #4

    Domyślnie

    I hop do góry.

    Hej, nie dajcie sie prosić. Napiszcie na co sie zdecydowaliście i dlaczego!!!


  5. #5

    Domyślnie

    Zamówiłem Gerdy, antywłamaniowe.
    Dlaczego: znana firma, drzwi estetyczne i chyba cena nie jest zbyt wygórowana, chociaż nie robiłem porównań z drzwiami innych firm.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja zamawiam z firmy Dziadek.

  7. #7

    Domyślnie

    A ja na temat drzwi wejściowych, ale troszkę inaczej.
    Jestem laikiem i czegoś nie rozumie. Mianowicie łańcuch jest tak mocny jak najsłabsze ogniwo. Powiedzcie mi zatem, jaki jest sens zakładać super, hiper antywłamaniowe drzwi wejściowe od frontu za kolosalne pieniądze, skoro inteligentny włamywacz/bandyta/itp. Zamiast męczyć się z takimi drzwiami od frontu pójdzie i łatwo rozbije szybę w drzwiach od tarasu zasłoniętych w dodatku od ludzkich oczu.
    Bardzo proszę „praktyków” o odpowiedź
    GG#: 1214251

  8. #8

    Domyślnie

    I dlatego mam zamiar kupić zwykłe,grube,drewniane drzwi,ocieplone.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZbysioR
    A ja na temat drzwi wejściowych, ale troszkę inaczej.
    Jestem laikiem i czegoś nie rozumie. Mianowicie łańcuch jest tak mocny jak najsłabsze ogniwo. Powiedzcie mi zatem, jaki jest sens zakładać super, hiper antywłamaniowe drzwi wejściowe od frontu za kolosalne pieniądze, skoro inteligentny włamywacz/bandyta/itp. Zamiast męczyć się z takimi drzwiami od frontu pójdzie i łatwo rozbije szybę w drzwiach od tarasu zasłoniętych w dodatku od ludzkich oczu.
    Bardzo proszę „praktyków” o odpowiedź
    Okna też mogą być antywłamaniowe.

  10. #10

    Domyślnie

    Ale złodziej może np wyważyć skrzydło okna, bez rozbijania szyb
    dlatego ja też kupuję po prostu drzwi drewniane, zawsze to taniej i ładniej

  11. #11

    Domyślnie

    Każdą szybę wybijesz,kwestia ilości i siły uderzeń.Ja mam np.drzwi tarasowe z ruchomym słupkiem i jest to chyba najsłabszy punkt programu.No ,może oprócz okien połaciowych ale tam trudno się niepostrzeżenie dostać.Dookoła drzwi mam naświetla po 0,5m.
    Czyli zamiast zapłacić 8tys za Zbigmet,kupię drzwi od producenta okien.Będzie najładniej i za 3 tys.

  12. #12

    Domyślnie

    Kupiłem i założyłem Gerdę SX, nie dlatego że uważam takie zabezpieczenie przed włamaniem za wystarczające. Antywłamaniowość tych drzwi miała dla mnie wtórne znaczenie. Najważniejsze były dla mnie opinie znajomych, którzy kupili drzwi drewniane w renomowanych firmach, np jedna eksporuje do UE i się rozczarowali. Drzwi się rozsychały, paczyły. Nie były to zdarzenia dramatyczne ale z gatunku "upierdliwych",rzutujących na estetykę. Skoro odpuściłem drewno, został metal- stąd Gerda. Cenowo wychodzi na to samo a z Gerdą kupiłem sobie święty spokój. Użytkuję 6 mieś i zamykają się jak drzwi w mercedesie klasy S. Pozdrawiam Pikuś

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Drewniane z lustrem weneckim w Stawigudzie pod Olsztynem.
    Złodziejowi nie straszne drzwi , wejdzie przez okno ,.Tfu , tfu na psa urok" zanim wejdzie niech rękę złamie .
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  14. #14

    Domyślnie

    My wybraliśmy GSX Gerdy. Pasował nam kolor, dobraliśmy przeszklenie, całość zamontujemy po zrobieniu tynków wew. Na razie czekamy na realizację zamówienia.

  15. #15

    Domyślnie

    Jedno jest pewne - nie polecam tanich drzwi zewnętrznych z promocji hipermarketowych. Ja akurat mam takie z Praktikera. Są solidne, ale okleina od zewnątrz zmieniła miejscami kolor, a części metalowe zmatowiały "w kropki".

  16. #16

    Domyślnie

    no chłopie a czego Ty oczekujesz od marketów? przecież tam chodzi tylko o cenę. Dla marketów niektórzy producenci mają oddzielne linie technologiczne.... Produkt pozornie jest taki sam a jak ktoś orientuje sie w temacie to wie że np. niektóre kotły so robione z cieńszej blachy, farby czy kleje mają trochę inny skład .....

  17. #17

    Domyślnie

    Witam,
    podobają mi się te drzwi zewnętrzne do mieszkania co na zdjęciu w załączniku. Czy ktoś może wie jaki to producent i który model drzwi??
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8075.jpg
Wyświetleń:	585
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	177067  

  18. #18
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    markoskimarek

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Koszalin
    Kod pocztowy
    56-765
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mam drzwi zewnętrze od gerdy oraz verte obie firmy mogę polecić z czysty sumieniem. Swoje drzwi kupilem tutaj
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 16-05-2016 o 11:45 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony