dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 50
  1. #1

    Domyślnie Armatura REA ??? warto ?

    witajcie, zastanawiam sie nad zakupem wyposazenia do moich lazienek i wpadlo mi w oko wyposazenie firmy Rea .... czy ktos z was korzysta z armatury tego producenta ? jezeli tak to jak sie spisuje ?

  2. #2

    Domyślnie

    nie ma nikogo kto korzysta z produktow tej firmy ?

  3. #3

    Domyślnie

    Ja korzystam mam 2 umywalki i kabine tej firmy jestem zadowolony kupilem na ich stronie lazienak.rea.com ale sprzedaja tez na allegro

  4. #4

    Domyślnie

    Mam umywalkę Rea, nic złego się z nią nie dzieje :)

  5. #5

    Domyślnie

    bardzo ciesza mnie te opinie bo prawdopodobnie zaopatrze cala lazienke w armature tej firmy

  6. #6

    Domyślnie

    Mam szafke z umywalka i kabine od nich, jestem zadowolona, ale na razie nie korzystamy - jeszcze nie mieszkamy. Fotki w moim dzienniku, zapraszam

  7. #7

    Domyślnie

    Witam
    Ja jestem szczesliwym posiadaczem produktow tej firmy od ponad roku i jestem bardzo zadowolony
    Mam ich kabine 120x80 w ktorej zamontowalem panel natryskowy tez rea a w blacie mam ich 2 umywalki
    Uwazam ze towar jest ok a najwazniejsze ze za dobra kasiorke

  8. #8

    Domyślnie

    Czy produkty firmy Rea mozna kupic tylko i wylacznie w postaci wysylkowej? Czy mozna zobaczyc ich produkty w jakims sklepie na zywo (najlepiej gdzies na slasku)?

  9. #9

    Domyślnie

    Mozna je zobaczyc w bialymstoku jest na Przedzalnianej duzy sklep i sa tam ich wszystkie produkty (chyba wszystkie)

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kormoran24

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    6

    Domyślnie Re: Armatura REA ??? warto ?

    Cytat Napisał marecki6
    witajcie, zastanawiam sie nad zakupem wyposazenia do moich lazienek i wpadlo mi w oko wyposazenie firmy Rea .... czy ktos z was korzysta z armatury tego producenta ? jezeli tak to jak sie spisuje ?
    Umywalki mają dobre korzystam od roku ze szklanej i polecam wszystkim

  11. #11

    Domyślnie

    kolejna pozytywna opinia ...widze ze nie musze sie martwic i spokojnie moge dokonac u nich zakupu

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Cytat Napisał marecki6
    kolejna pozytywna opinia ...widze ze nie musze sie martwic i spokojnie moge dokonac u nich zakupu
    Zauważ, że wszystkie pozytywne opinie sa od osób z bardzo małą ilością wpisów. Oprócz jednej popcarol, ale sama pisała, że jeszcze ich nie używa to chyba trudno mówić o spisywaniu się?
    Nic nie sugeruję tylko zwracam uwagę na fakty.

  13. #13

    Domyślnie

    bawi mnie to co napisales.... chyba pamietasz ze kiedys tez miales mala ilosc postow ? czy to oznacza ze nie wiedziales o czym piszesz ? chyba ze to kolejna opcja zwana na tym forum "konkurencja " lub sprzedawca

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Cytat Napisał marecki6
    bawi mnie to co napisales.... chyba pamietasz ze kiedys tez miales mala ilosc postow ? czy to oznacza ze nie wiedziales o czym piszesz ?
    Nie wiem w jakiej firmie pracujesz, ale prezentujesz zachowanie typowe dla firm PRowskich reklamujących jakiś produkt.
    Dla niwtajemniczonych: jedna osoba rzuca temat na forum, a inne z tej samej firmy wystawiają pozytywne komentarze. Cecha charakterystyczna - mała ilość komentarzy osób komentujących.
    Sorry, ale ten wątek dokładnie tak wygląda.

  15. #15

    Domyślnie

    hahaha no to jeszcze bardziej mnie ubawiles panie Inspektor Gadzet .... wiec dla twojej informacji nie pracuje w zadnej firmie z branzy budowalnej itp. jakbys dokladnie sprawdzil zobaczylbys ze w kilku watkach szukalem informacji o tej firmie poniewaz za 2 miesiace odbieram klucze do nowego mieszkania i musze wybrac nie droga ale dobra armature a ze ta firma produkuje wszystko co mnie interesuje wolalem wczesniej sprawdzic opinie na jej temat .... zanim kogos oskarzysz najpierw trzy razy to przemysl i nie zasmiecaj mi watku ...

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Cytat Napisał marecki6
    hahaha no to jeszcze bardziej mnie ubawiles panie Inspektor Gadzet .... wiec dla twojej informacji nie pracuje w zadnej firmie z branzy budowalnej itp. jakbys dokladnie sprawdzil zobaczylbys ze w kilku watkach szukalem informacji o tej firmie poniewaz za 2 miesiace odbieram klucze do nowego mieszkania i musze wybrac nie droga ale dobra armature a ze ta firma produkuje wszystko co mnie interesuje wolalem wczesniej sprawdzic opinie na jej temat .... zanim kogos oskarzysz najpierw trzy razy to przemysl i nie zasmiecaj mi watku ...
    A kto pisał, że pracujesz w firmie budowlanej?
    Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy komentarz bo chyba nie zrozumiałeś.
    A internet (tak jak ten wątek) i tak jest na dyskietce u pewnego karateki.
    Nikogo nie oskarżam tylko stwierdzam fakty. Troszeczkę wyluzuj bo stajesz się jeszcze bardziej podejrzany.

  17. #17

    Domyślnie

    jak widac tylko tobie przyszly takie skojarzenia ... jezeli nie miales doczynienia z wyrobami tej marki to nie zaieraj juz glosu w tym watku bo wystarczajaco go zasmieciles

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    baska11

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    7

    Domyślnie Re: Armatura REA ??? warto ?

    Cytat Napisał marecki6
    witajcie, zastanawiam sie nad zakupem wyposazenia do moich lazienek i wpadlo mi w oko wyposazenie firmy Rea .... czy ktos z was korzysta z armatury tego producenta ? jezeli tak to jak sie spisuje ?
    Jasne ze warto mam kabinę , umywalke i kompakt od nich za tą cenę rewelacja. to jest lepsze niz koło czy cersanit.Mysle ze Rea to jakaś czesc miedzynarodowej firmy bo jakosc wyśmienita i cena normalna

  19. #19
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Damon
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Znaleźliście moze jakieś sklepy gdzie możnaby obejrzeć te kabiny. Interesuje mnie kabina 120*80 cm. Oprócz ceny, są po prostu ładne, ale mój mąz musi pomacać zanim kupimy.
    Białystok to nie nasze okolice, ale jakby gdzieś w północno-zachodniej Polsce, to może by się udało zobaczyć (Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdańsk, Wrocław, Jelenia Góra, Gorzów no i Poznań oczywiście)

  20. #20

    Domyślnie

    ja niestety w sklepach wroclawskich nie natknalem sie na te produkty a szkoda bo tez chetnie obejrzalbym przed zakupem ...ale jak nie bedzie wyjscia to zamowie przez internet

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony