dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Koszt wymiany dachu

    Witam
    Mam pytanie odnośnie kosztów robocizny wymiany dachu oraz porady jak to zrobić.
    Jest to domek letniskowy. Obecnie dach pokryty jest blachą trapezową i na taką samą chcę wymienić. Wymiar dachu to 8m x 10m. Dach jednospadowy o niewielkim nachyleniu góra 20 stopni. Chodzi o ściągnięcie starej blachy, chciałbym także trochę powiększyć kąt nachylenia do 30-40 stopni. Czy jest sens obijać dach pod blachę płytami osb czy sama folia wystarczy i czy jest sens dawać jakieś ocieplenie? Ktoś mówił, że szczelny i ocieplony dach może powodować dodatkowe zawilgocenie domku a tego chciałbym uniknąć. Oczywiście do roboty byłyby jakieś obróbki i przełożenie rynien. Na dachu jest tylko jeden otwór wentylacyjny, żadnych innych kominów.
    Pomoże mi ktoś z orientacyjną wyceną?

  2. #2

    Domyślnie

    Może chociaż ktoś się zlituje i poda taki przybliżony koszt czy za taką wymianę blachy mam się liczyć z kosztem 1000 zł, 5000 zł czy jeszcze jakoś inaczej. Ostatnio przy remoncie wcześniej nie wypytałam się tego i "fachowcy" tak mnie skroili że nikt mi nie chciał uwierzyć ile musiałem zapłacić...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony