dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: DYWANY, gdzie najlepiej kupić?

Domyślnie DYWANY, gdzie najlepiej kupić?

Gdzie mozna kupić fajne i w miare tanie dywany??? Czy jest jakiś sklep internetowy z dywanami? jakie firmy polecacie?
    GG 2444539

Domyślnie

Hej, ja kupiłam tutaj:
    http://www.tylkodywan.pl/

Duży wybór, całkiem sensowne ceny i bezpłatna dostawa do domu.
    Właśnie od dwóch dni jestem szczęśliwą "posiadaczką" dywanów w moim domku

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

Domyślnie

Pojechać do Turcji. Albo do Iranu, ale taka wyprawa drożej wyjdzie. Piszę serio, żeby było jasne.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PREZESUM RECORDUM Avatar Whisper
    253

Domyślnie

Cytat Napisał abromba
    Pojechać do Turcji. Albo do Iranu, ale taka wyprawa drożej wyjdzie. Piszę serio, żeby było jasne.
    A propos dywanów to przypomnialo mi się jak kiedyś pan Turek (prawdziwy) mówił, że "tu jest diwana z wewna na wewna, a tu z wewna na bawewna". Pan Turek mówił w polski języka.
    Pozdrawiam, Whisper

Bo im nie wystarczy patrzeć na ręce - im te ręce trzeba obcinać...
    Dziennik Whisperów
    Komentarze

ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

58

Domyślnie

Czyli jeden na osnowie wełnianej a drugi na bawełnianej. Dywan a nie Turek naturalnie.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PREZESUM RECORDUM Avatar Whisper
    253

Domyślnie

Cytat Napisał abromba
    Czyli jeden na osnowie wełnianej a drugi na bawełnianej. Dywan a nie Turek naturalnie.
    Dokładnie. Turek miał od tego czasu ksywkę "wewna na bawewna"
    Pozdrawiam, Whisper

Bo im nie wystarczy patrzeć na ręce - im te ręce trzeba obcinać...
    Dziennik Whisperów
    Komentarze

Domyślnie

W Turcji? Byłam kilkakrotnie - dywany piękne, ale tak drogie, że raczej nigdy nie będę w stanie sobie kupić. Ale u nas są także b.ładne dywany, należy tylko trochę pojeździć po sklepach. A tak na marginesie - zastanawiam się, czy kupować dywany do nowego domu - mam zamiar położyć ładny parkiet i ozdobne płytki i wydaje mi się, że dywany będą zbędne.

Domyślnie

Cytat Napisał Janewa
    W Turcji? Byłam kilkakrotnie - dywany piękne, ale tak drogie, że raczej nigdy nie będę w stanie sobie kupić. Ale u nas są także b.ładne dywany, należy tylko trochę pojeździć po sklepach. A tak na marginesie - zastanawiam się, czy kupować dywany do nowego domu - mam zamiar położyć ładny parkiet i ozdobne płytki i wydaje mi się, że dywany będą zbędne.
    racja, jak ładny parkiet to dywaniki powinny być w miarę małe....

a ty zamaist przesiadywac przy kompie to marsz do Kościółka z jajeczkiem ja właśnie się wybieram...
    GG 2444539

Domyślnie

Cytat Napisał I-Z-B-A
    Cytat Napisał Janewa
    racja, jak ładny parkiet to dywaniki powinny być w miarę małe....

a ty zamaist przesiadywac przy kompie to marsz do Kościółka z jajeczkiem ja właśnie się wybieram...
    JUŻ BYŁAM! A przy komputerze siadam na " pół godziny" dla relaksu pomiędzy różnymi pracami kulinarnymi.

SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar marstan
    Kod pocztowy
    43-190

Domyślnie

Nie chcę dodawać nowych wątków, więc odświeżam temat, mam nadzieje że pomożecie . Czy ktoś słyszał coś o sklepie: http://dywante.pl/ , bo zastanawiam się nad zmianą dywanów w mieszkaniu a widzę, że maja ładne dywany i w przystępnych cenach. Kupował ktoś u nich? Ewentualnie może znacie inny sklep godny polecenia?

Domyślnie

carpetvista , fajne dywany ale chyba trochę drogie , czasem mają wyprzedaże

Domyślnie

Ja to myślałam, że wraz z epoką podgrzewanych podłóg, dywany odeszły hen daleko, jako siedlisko kurzu i innych roztoczy
    Osobiście nie wyobrażam sobie mojego domu z dywanami na podłogach, ale nie zaprzeczam, że taki dywan w połączeniu z klimatem niektórych domów, może stanowić całą atmosferę pokoju. Z jednej strony miło pochodzić gołymi stopami po mięciutkim dywanie, ale z drugiej strony wszechobecny kurz, wydobywający się z każdym stąpnięciem, skutecznie odstrasza mnie od zastosowania dywanów na podłogach.
    Że o trzepaniu nie wspomnę...

Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

Kod pocztowy
    43-300

Domyślnie

Ja swój wełniany, wymarzony i wyczekany zamówiłam na www.overstock.com
    Jesteśmy MEGA zadowoleni-stosunek ceny do jakośc i wielkości i bardzo dobry
    W okresach świątecznych mają świetne promocje,na taką się załapaliśmy
    Ostatnio edytowane przez GUMISIOWA ; 14-04-2014 o 18:55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia