dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Mieszkanie od developera-wilgoć

    Witam wszystkich. Mam mały problem. Kupilem mieszkanie od developera. Jest ono w trakcie budowy. Termin oddania marzec 2017. Sa teraz na etapie ocieplania budynku i stawiania dachu. Dach mial sie pojawic w zeszly poniedzialek a do dzis go nie ma. Przez caly tydzien padalo i wszystkie sciany w srodku sa porzadnie zmoczone( nie ma tynkow) teraz zaczol sypac snieg i jest jeszcze gorzej. Nie przykryli okien ani dachu zadna folia czy czym kolwiek zeby to zabezpieczyc. Boje sie ze po odbiorze bede musial wietrzyc pol roku mieszkanie i dopiero sie wprowadze. Dlatego mam do was pytanie a zapewne jestescie napewno bardziej doswiadczeni odemnie. Czy moje obawy sa sluszne? Moze powinienem naciskac zeby to zabezpieczyli? Czy moze wiedza co robia? Czy jak mozna pozbyc sie tej wilgoci w srodku. Niebawem wstawia okna i jestem pewien ze ta wilgoc sie pojawi.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wiesiek6308

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    podlaskie
    Posty
    935
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ogrzewać i wietrzyć.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    klasyczne podejście dewelopera - niech się klient martwi
    Tynki pewnie zaczną kłaść w mrozy, bez ogrzewania.

    Jak odbierzesz w marcu, to zacznij wykańczać dopiero na jesień.

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar CafeDelTom27
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Morskie Oko
    Dzielnica
    Rysy
    Posty
    490

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiesiek6308 Zobacz post
    Ogrzewać i wietrzyć.
    Jak wietrzyc jak nie ma dachu
    Projekt Jarzebina1.Kociol Vaillant ecotec pro vc 226/3-3 zasilany LPG.Dom 90m2.Kubatura 250m3.Podlogowe 55m2 reszta grzejniki.WG

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wiesiek6308

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    podlaskie
    Posty
    935
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jak pisze autor ,, niebawem wstawią okna,, więc rozumiem , że dach jest.

  6. #6

    Domyślnie

    Z gory dzieki za rady! Okna zaczeli wstawiac a dachu jeszcze nie ma. Jest to budynek szeregowy 1 pietrowy o dlugosci jakies 500m. Z rozmowy z kierownikiem wynika to ze maja dac jakies dmuchawy do wchlaniania wilgoci przed nakladaniem tynku. Jade na budowe w poniedzialek i jeszcze bede o tym rozmawiac. Troche sie boje ze sciany popekaja czy cos... a do czerwca chcialem sie tam wprowadzic :/ Najgorsze ze sciany z zewnatrz tez sa mokre i nie wiem jak oni chca dalej to ocieplic... zeby fuszerki nie bylo potem :/

  7. #7

    Domyślnie

    Trzeba jeździec na budowę i sprawdzać.
    Również mam zamiar kupować mieszkanie przez dewelopera. Na razie sprawdzam proces budowlany innej inwestycji i czekam na premierę nowej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony