dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Elektrosprzet firmy Worx

    Całe życie mieszkałem(i mieszkam) w bloku więc nigdy sprzęt nie był mi potrzebny ale teraz przy budowie domu wszystko się zagospodaruje.
    3lata spędziłem w UK i tam bardzo popularne są sprzety firmy Worx pomarańczowe dla majsterkowiczów.Z uwagi na częste promocje kupiłem wiertarkę z uchwytem "colt" rewelacyjnie się pracuje, szlifierkę a dziś kupiłem narzędzie multitool z tejże firmy.Do tej pory bylem z sprzętu zadowolony ale znów za dużo nie pracował, często używam wkrętarko - wiertarki Stanley gdyż kupiłem ją w rewelacyjnie niskiej cenie i uważam to za dobry zakup.
    Chciałem się zapytać czy mieliście do czynienia z tą firmą i czy warto kupić coś z serii akumulatorowej 20v.Można tanio kupic piły, wkrętarki bez akumulatora gdyż wszystkie sprzęty są zasilane takim samym akumulatorem.( bardzo podobnie stosuje popularna firma w uk Ryobi).
    Jak wygląda serwis takich urządzeń czy jak się zepsuje to trzeba wyrzucić?
    Jakość wykonania wygląda bardzo dobrze, stylistyka jest nowoczesna.
    Jeszcze za mną chodzi mini cyrkulatka na tarcze 85 mm tylko teraz na 230v czy aku 20v.

  2. #2

    Domyślnie

    WORXa praktycznie nie ma na polskim rynku. Kiedys bylo kilku dystrybutorów ale sie wycofali.
    Linia professional (seledynowa) jest nie do zajechania natomaist pomaranczowa seria to taka makretowka (obi w Niemczech je ma).
    Wielu odpowiedzi sie nie spodziewaj w tym watku bo malo kto ma stycznosc z tymi sprzeetami. Bedac w PL trzeba zakupic inny sprzet bo w przypadku WORXa z serwisem nie bedzie latwo.

  3. #3

    Domyślnie

    Ojciec będąc przejazdem w Niemczech kupił Worxa H3
    Sprzęt ogólnie spoko.
    Plusy:
    Sprzęt dosyć mocny i lekki
    Mocowanie SDS-plus
    Przyzwoity udar
    Minusy:
    - otwory wentylacyjne silnika są tak umieszczone, że pył sie tam często dostaje i czasem staje przy wierceniu
    - brak podkuwania
    - ciężko dostać baterie w Polsce. Są podobne baterie o identycznym wyglądzie zew tylko ,że worx ma 20V a te które widziałem tylko 18

    Czasem pracuje inna marketówka RYOBI i wg mnie jest trochę lepsza niz WORX. Przede wszystkim ma podkuwanie co często się nam przydaje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony