dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. #1

    Domyślnie okna z oknoplast rabat do -46%

    Witam
    mam pytanie co do promocji z oknoplastu czy może ktoś się orientował jak to wygląda ?
    czy np wcześniej przy zakupie okien do całego domu dawali rabat np.40%
    a teraz 46 % ?
    bo miałem jedną wycenę próbną którą zrobiłem sobie na podstawie projektu i tam już firma ekookna naliczyła mi 38 % rabatu a było to w sezonie

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Mi z oknoplast policzył podobnie .. najpierw cena x .. ale że mamy promocje to damy Panu 35 % rabatu. . .. i się człowiek cieszy ze coś utargowal.. ale nie zdecydowałem się na oknoplast. ..poszedłem do innej firmy i tam rzetelny wykonawca mi wytłumaczył ... profil V82 wszędzie kosztuje podobnie i takie też ceny miałem podobne ..ok 12 tys ...a jakieś rabaty i obniżki ..wyniosły mi 6 % za przedpłata i za jakąś promocje na koniec sezonu... tak że te wszystkie 40 %z oknoplast to chwyt marketingowy.
    murator basniowy m165 SSO. Solbet 24 cm 600 styro 25 0.31 podłoga15 0.31strop żelbetowy i 30 styro 0.31 . Okna 3 szyby Ozc 4.3kw co plus 1 kw cwu

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Slyder

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    398

    Domyślnie

    tak samo u mnie. Okna z oknoplastu z 46% rabatem wyniosły tyle samo a nawet więcej niż okna u innych. Kiepski chwyt marketingowy bo dla mnie to czyste oszustwo i naciąganie kasy dlatego nawet jakby mieli 5% taniej to kupiłbym u innych

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Pod

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    GOP
    Kod pocztowy
    44-120
    Posty
    586

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slyder Zobacz post
    tak samo u mnie. Okna z oknoplastu z 46% rabatem wyniosły tyle samo a nawet więcej niż okna u innych. Kiepski chwyt marketingowy bo dla mnie to czyste oszustwo i naciąganie kasy dlatego nawet jakby mieli 5% taniej to kupiłbym u innych

    Prawie każda firma ma ten myk z rabatem.... Ja najpierw okna miałem wstawiać w listopadzie zeszłego roku i byla promocja zimowa - 30%. Ostatecznie wstawiałem dopiero w maju i tez była promocja -30% tylko nazywała sie inaczej

  5. #5

    Domyślnie

    czyli ściema ? może ktoś się z oknoplastu wypowie
    jak zrobią mi wycenę to napisze jaka prawda

  6. #6
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Po takich "akcjach rabatowych " klient zaczyna z uśmiechem patrzyć na cennik w innych branżach . Tylko że branża okien jest pod tym względem specyficzna .
    Darek B

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamil2k3

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kwidzyn
    Kod pocztowy
    82-500
    Posty
    399

    Domyślnie

    Ja wyceniałem w sezonie w oknoplaście i miałem całość jakoś 4 tyś drożej.
    W tej promocji zimowej nie masz faktycznie tych 46% wiadomo, ale przynajmniej u mnie wyszło trochę taniej więc się zdecydowałem.
    W każdej firmie jakiej teraz wyceniałem mówili, że mają promocję zimową, ale doszedłem do wniosku, że ceny okien są zbliżone wszędzie do siebie jeśli są o tych samych parametrach.
    Miałem tańsze wyceny ale na gorszych profilach np.
    Nie znam się na oknach więc cóż pozostaje mi zdać się właśnie na marketing bo i na forum trudno wydobyć jakieś porady od ludzi, wybrałem winegretic czy słusznie się okaże cenowo liczyłem, że będzie nieco taniej tzn mogło być taniej, ale okna chciałem z jakiejś bardziej markowej półki zobaczymy jak będzie.

  8. #8
    Banned
    mad.agaskar

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-040
    Posty
    23

    Domyślnie

    po prostu chwyt marketingowy i tyle...wiadomo, że niektórzy wpadli na to żeby porównać z konkurencją i policzyć a niektórzy zobaczyli, że rabat, poszli i kupili

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Slyder

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    398

    Domyślnie

    czyli zostali wy...ni. Sorry ale jeżeli ktoś próbuje zrobić ze mnie idiotę to ja nie wrócę do takiego sklepu (ot taka mała porada dla marketingowców z oknoplastu)

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar JarekKRK45
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Nowa Huta
    Posty
    829

    Domyślnie

    Ale lepiej się śpi przy takich oknach , wiedząc że dostałeś 46 % rabatu ...

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Slyder

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    398

    Domyślnie

    aha to tak jak spać w jednej celi z współwięźniem który godzinę temu wykorzystał sytuacje jak schylałeś się po mydło pod prysznicem. Ja bym oka nie zmrużył

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamil2k3

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kwidzyn
    Kod pocztowy
    82-500
    Posty
    399

    Domyślnie

    Dla przykładu Vetrex czy avante ma obecnie identyczną promocję zimową niemal wszyscy producenci okien u których wyceniałem szczycili się takową promocją, wiadomo, że marketing więc co byście w ogóle okien nie kupili nigdzie ?
    Bo rzucają takie hasła marketingowe ?
    Czy kupowali w lecie jak pozdejmują te reklamy dziwne podejście no, ale nie wnikam.

  13. #13
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Slyder

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    398

    Domyślnie

    Chodzi o fakt że szczycą się że sprzedają okna o 46% taniej inni tak nie robią. to tak jakby sąsiad ci chciał sprzedać krzesło za pół ceny i wziął tyle co zapłacił w sklepie. Teraz rozumiesz czy dalej wymagasz ode mnie tłumaczeń

  14. #14
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamil2k3

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kwidzyn
    Kod pocztowy
    82-500
    Posty
    399

    Domyślnie

    Rozumiem, faktycznie tylko oknoplast twierdzi, że 46 % oczywiście z gwiazdką ;D
    U innych jest po prostu "promocja zimowa" bez procentu.

  15. #15

    Domyślnie

    Rabaty rabatami , procenty procentami, ale na końcu i tak trzeba porównać cenę bo często coś z 10 % rabatem jest tańsze niż to z 40% ... kupujemy oczami .. czysty chwyt marketingowy

  16. #16
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamil2k3

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kwidzyn
    Kod pocztowy
    82-500
    Posty
    399

    Domyślnie

    No i właśnie o to chodzi wyceniłem wszędzie w okolicy i jeśli były na tych samych profilach o podobnych właściwościach cieplnych wszędzie kosztowały bardzo podobnie różnica może 500zł była.
    Jeśli miałem tańszą wycenę to zwykle były to po prostu gorsze okna.
    Dla mnie problemem nie jest marketing bo chyba każdy wie, że te wszystkie obniżki itd są tak naprawdę wliczone w cenę i mają przyciągnąć klienta.
    Bardziej mnie martwi, że nie mam jak sprawdzić tych deklarowanych parametrów i jakości wykonania okien pozostaje mi mieć nadzieję, że kupując lepszej marki będą po prostu dobre a jak będzie się okaże ...

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Widać po tym wątku, że klienci mądrzeją i zaczynają myśleć rozsądnie.
    W branży okiennej realny rabat zimowy nie ma raczej większych szans przekroczyć 10%. Takie są realia. Producenci nie mają "zapasu" w cenach okien a na pewno nie jest to 46%.

  18. #18

    Domyślnie

    świetna promocja oknoplastu rabat do -46% śmiech na sali nie dość że dostałem 48% rabatu to jeszcze wyszły mnie okna drożej niż jak wyceniałem w marcu
    masakra jakaś jak pokazałem to pani sklepowej która mi tyle o tych oknach opowiadała to trochę jej się głupio zrobiło

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał robos2234 Zobacz post
    świetna promocja oknoplastu rabat do -46% śmiech na sali nie dość że dostałem 48% rabatu to jeszcze wyszły mnie okna drożej niż jak wyceniałem w marcu
    masakra jakaś jak pokazałem to pani sklepowej która mi tyle o tych oknach opowiadała to trochę jej się głupio zrobiło

    Cała branża budowlana miała w tym roku sporo podwyżek. Promocje teraz pozwalają kopić okna tak jak pół roku wcześniej. Nie ma co liczyć ze po nowym roku będzie taniej.

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Uwierz mi zrobiłem wycenę w lutym bez promocji a teraz na promocji z firmy tutaj uwielbianej(nie Oknopkast) i.....promocja zimowa kosztuje mnie jakieś 2 tyś wiecej.Nie ma jak.zachlanność sprzedawców.
    Wszyscy są dobrzy....

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony