dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dzafare

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Kod pocztowy
    48-200
    Posty
    1

    Domyślnie Wadliwy Plan zagospodarowania przestrzennego

    Witam !
    piszę na forum, ponieważ sam już nie wiem co mam robić.
    Ojciec podzielił działkę, którą mi podarował, nie ukrywam że chciałbym wybudować na niej swój wymarzony domek.
    Mam problem, gdyż dojazd do tej działki zapewniłem sobie przez działkę mojego rodzica, pomimo że w granicy nowo wytyczonej działki jest prywatna droga mojego sąsiada. Niestety nie mogę się z nim dogadać, dlatego przy podziale został zapewniony dojazd przez działkę ojca.

    cały Problem polega na tym, że według Mpzp, muszę budować budynek przy granicy z sąsiadem, gdzie uważam to za całkowity bezsens.
    ponieważ miała tam powstać nasza wspólna droga wewnętrzna, wtedy wszystko byłoby ok, jednak jeden z sasiadów się nie zgodził,
    więc założenia według Planu się nie sprawdziły, ta droga nie powstanie nigdy.
    jednak na Planie istnieje.
    Boli mnie oznaczenie - mianowicie w tamty, jest jest linia ograniczająca zabudowę.
    no i teraz nie wiem co robić,
    chciałbym budować się bliżej ojca gdyż dostane od niego wszystkie media, oraz miałbym "krótszy" dojazd.
    czyli dużą oszczędność przy mediach i budowie drogi. a gmina narzuca mi przy lini zabudowy, przy drodze która nie istnieje,
    Plan został stworzony pod sąsiada który pracuje w gminie i prawdopodobnie to sobie "załatwił" i teraz rozdaje karty, wszystkim sąsiadam którzy są po drogiej stronie. gdyż linia zabudowy jest na ty drugim końcu,

    Czy mogę zaskarżyć PLAN ZAGOSPDOAROWANIA PRZESTRZENNEGO jako naruszenie moich dóbr ?

    Czy moze mi któs odpowiedzieć, czy mogę coś z tym zrobić ? Zmiany w planie gmina zrobić nie chce, zasłaniają się, ze maja duzo pracy przy innych planach (chodzi o brak środków)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1111111111111111.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	15,4 KB
ID:	375451  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony