dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Drzwi balkonowe wieje w dolnym rogu

  1. #1

    Domyślnie Drzwi balkonowe wieje w dolnym rogu

    Witam.
    mam problem z drzwiami. W dolnym rogu, nie od strony zawiasów drzwi się nie domykaja i strasznie wieje od tego. Klamka nie domyka się do końca i na dole jest pęknięty ten zaczep na framudze, czy to może być wina? Jeśli tak to może ktoś podać link abym mógł to kupić? Czy wystarczy sama regulacja? Zamieszczam zdjęcia poszczególnych części.
    https://zapodaj.net/5d48761003550.jpg.html
    https://zapodaj.net/ed0596d55dcdd.jpg.html
    https://zapodaj.net/c690f3b104446.jpg.html

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Okucie Maco, wiec moze w salonach Oknoplastu?
    peknięcie to jedynie przyczyna. Skrzydło wymaga podniesienia ( na górnym zawiasie, ew. na dolnym).
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Szanowny Panie,

    skonsultowaliśmy sprawę z naszym działem serwisowym. W pańskiej sytuacji koniecznością jest wymiana uszkodzonego elementu. Niestety w naszej ofercie są one już niedostępne, proponujemy jednak poszukać na stronie internetowej www.okucia24.com

    Pozdrawiam

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tamek7722

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-337
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    mam okna oknoplast i u dołu w środku szyby jest biały nalot co z tym zrobić a na marginesie ile lat mają gwarancji okna bo nie którzy mówią 10l at i nawet 15 lat jak jest na prawdę a wo gulę to ja mam pecha co do tych okien bo ciągle coś z nimi się dzieje nie otwierają się albo nie zamykają albo wieje chyba będę musiał wezwać fachowca tylko nie w tym problem nie po to się kupuje produkt żeby zaraz po 8 latach go wymieniać na nowy to mija się z celem i moim zdaniem nie do końca jest fer teraz firma powinna przyjechać i zrobić sama w ramach dobrej współpracy z klientem a nie trzeba płacić za wykonane usterki po tak krótkim czasie pozdrawiam.

  5. #5

    Domyślnie

    Szanowny Panie,


    Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Aby lepiej odpowiedzieć na Pana pytanie potrzebujemy więcej informacji, dlatego uprzejmie prosimy o nadesłanie przykładowych zdjęć obrazujących Pana problem. Bez tych informacji trudno nam udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi w kwestii nalotu na oknach.


    Co do Pana problemu z zamykaniem oraz otwieraniem okna: sugerujemy kontakt z firmą, która wykonała montaż lub z salonem sprzedaży, w którym dokonał Pan zakupu okien. Prosimy również o nadesłanie fotografii przedstawiającej usterkę gdyż bez wizualizacji trudno nam ustosunkować się do Pana problemu.


    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony