dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie szklana umywalka

    Przymierzam się do zakupu szklanej umywalki. Właśnie z takiego szkła jak na zdjęciu.
    Czy ktoś może podzielić się doświadczeniami w użytkowaniu?

    Niestety z ceramiki nie mogę nic znaleźć o wymiarze 140cm z miejscami na akcesoria po bokach, nie chcę blatu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szklana umywalka.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	5,9 KB
ID:	376787  
    Ostatnio edytowane przez gosiasad ; 29-12-2016 o 21:18

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosiasad Zobacz post
    Przymierzam się do zakupu szklanej umywalki. Właśnie z takiego szkła jak na zdjęciu.
    Czy ktoś może podzielić się doświadczeniami w użytkowaniu?
    Nikt nie ma?????

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.313
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Znajoma ma. Ciągle się zachwyca.
    Ale jak u niej byliśmy, to trochę głupio mi było, jak po mnie biegła do toalety wytrzeć umywalkę ręcznikiem papierowym (wcześniej nie wiedziałem, że inaczej trudno to utrzymać w czystości, bo sam bym wytarł).

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar JarekKRK45
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Nowa Huta
    Posty
    829

    Domyślnie

    Wygląda ładnie , tylko za każdym razem po użyciu trzeba wycierać do sucha bo widać każdy zaciek ...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał JarekKRK45 Zobacz post
    Wygląda ładnie , tylko za każdym razem po użyciu trzeba wycierać do sucha bo widać każdy zaciek ...
    Czyli ładna póki ...nie używana. Co nie zmienia faktu, że ekstrawagancka.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    evaneskaj3

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-983
    Posty
    6

    Domyślnie

    wygląda super, ale trzeba dbać o częste sprzątanie, tak samo jest z kabiną prysznicową ze szkła

  7. #7

    Domyślnie

    Długo to trwało. Poczytałam, pooglądałam, porozmawiałam, zrobiłam tabelkę + i -.
    Jednak będzie umywalka ceramiczna Catalano lub Kerasan.
    To tak dla czytelników co jak ja nie mogą się zdecydować/znaleźć.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosiasad Zobacz post
    Długo to trwało. Poczytałam, pooglądałam, porozmawiałam, zrobiłam tabelkę + i -.
    Jednak będzie umywalka ceramiczna Catalano lub Kerasan.
    To tak dla czytelników co jak ja nie mogą się zdecydować/znaleźć.
    Ceramiczne jednak najlepsze. Są jeszcze z jakiegoś konglomeratu, niektórym się to nawet podoba, sam nie wiem co można w nich widzieć. Ta szklana faktycznie jako taka wygląda nieźle.

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Zawsze możesz rozważyć umywalki kompozytowe. Nie są tak trwałe jak ceramiczne, jednak odpowiednio pielęgnowane ( raz w miesiącu ) będą służyły bardzo długo w nienagannym stanie. A do tego można je regenerować lub nawet naprawić w razie uszkodzenia, czego nie zrobimy z umywalkami ceramicznymi.

    Można by zadać pytanie, po co zamawiać nowe, ładniejsze, jak przecież stare było dobre...
    No właśnie, po to, aby pokazać własny styl życia, a nie ten narzucony schematami sprzed lat.
    Chcemy żyć w otoczeniu pięknych przedmiotów, które wyrażają nasze aspiracje i osiągnięcia. To przecież nasz własny dom i nasz wybór, który będzie cieszył oko codziennie.
    W katalogach tego nie znajdziesz i nie można tego zrobić z ceramiki.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	b249790731911fcf1501d4d4365961db.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	25,6 KB
ID:	382666Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	016e350d81.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	30,8 KB
ID:	382667Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1244.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	87,5 KB
ID:	382668
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  10. #10

    Domyślnie

    No najlepiej jak umywalka jest jednak ceramiczna. Nie musi to być Roca, ale ten materiał jednak sprawdza się najlepiej i właściwie do tej pory nie wymyślono nic lepszego.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agamemnon91

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    184

    Domyślnie

    Znajoma też ma taką umywalkę i rzeczywiście trzeba o nią dbać, wycierać i tak dalej. Najlepsza ceramiczna, jest taki wybór na rynku, ze też można wybrać coś oryginalnego.

  12. #12

    Domyślnie

    A pewnie, że tak. Wspomniana Roca ma zwykłe, nablatowe, retro, nowoczesne, owalne, prostokątne czy jak miska. Można typów i styli wymieniać bez końca.

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Umywalki kompozytowe wybiegają znacząco polepszają możliwości wyboru i nowoczesnej aranżacji.
    Najtrwalszym materiałem na umywalki jest kamień i ceramika, niemniej jednak nowoczesne kompozyty pozwalają na bezproblemową
    eksploatację przez kilkanaście lat, do następnego remontu łazienki.
    Kamień i ceramika są materiałami bardzo ciężkimi, problematycznymi w montażu, zwłaszcza przy suchej zabudowie.
    Tylko kompozyty dają możliwość zastosowania nietypowych form umywalek, w tym umywalek razem z blatem, korytowych lub umywalek podwójnych i wielostanowiskowych - ostrych krawędziach i długości blatu ponad 140cm.
    Umywalki kompozytowe można idealnie dopasować do wnęki, odpowiednio dobrać kolor czy umiejscowienie misy w blacie.
    Ciekawym rozwiązaniem są też odpływy liniowe.
    Umywalki na wymiar sprawdzą się zarówno w małych łazienkach, jak i dużych salonach kąpielowych.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	86,1 KB
ID:	393609Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	393610Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	393611Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	393612
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony