dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Monitoring w dobudówce

    Witajcie,
    Muszę założyć monitoring w dobudówce która jest oddalona od domu jakieś 40m w linii prostej.
    W dobudówce mam zamiar założyć około 4 do 8 kamer (w wewnątrz i na zew.) ale oglądać chcę w domu, na jednym odbiorniku, może być to PC/laptop lub TV - jakie rozwiązanie proponujecie?
    W dobudówce myślałem dać rejestrator Hikvision DS-7208HQHI-F2/N/A i kamerki Hikvision DS-2CE56D1T-IRM (mam nadzieje że dobrze widzą w nocy?)
    Ale teraz pytanie? Jak przesłać sygnał do domu?

  2. #2

    Domyślnie

    przeciągnąć UTPa - a jeżeli sie nie da to:
    albo zrobić radiolinię (na np UBNT),
    albo postawić router przy rejestratorze 40m moze załapie
    wszystko oczywiście jeżeli masz w domu neta , wtedy będziesz miał rejestrator w LANie no i w necie, czyli kompy i komórki;
    to tak na szybko.... chyba ze o czymś zapomniałem

    kamerki i rejestrator - dobry wybór, no i ze zdalnym dostępem przy okazji nie będziesz miał problemu
    jeżeli masz możliwość doświetlić nawet nieznacznie teren to kamerka na zewnątrz będzie całkiem, całkiem -pamiętaj że jakość doświetlacza IR to rzecz bardzo względna (obszar, rodzaj terenu ciemne jasne powierzchnie itp)
    pzdr
    Ostatnio edytowane przez vascode ; 15-01-2017 o 09:48

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety te 40m bede musiał pokonać bez kabla, nie ma możliwości podciagnięcia ani ziemią ani puścic po ścianach czy słupach - jedynie rozwiązanie to antenki chyba?
    W domu mam internet ale w dobudówce już nie.

    Mógłbyś polecić jakieś dobre i sprawdzone kamerki, tak aby dobrze widziały w nocy?

  4. #4

    Domyślnie

    te z twojego linku nie są złe...
    oczywiście biorąc pod uwagę cenę, sporo ich zamontowaliśmy na domach czy małych firmach,
    ale tak jak pisałem: podczerwień w kamerze to kwestia bardzo względna, ta sama kamera w różnych lokalizacjach może nas nieźle zaskoczyć....
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 29-01-2017 o 16:29 Powód: Linki reklamowe

  5. #5

    Domyślnie

    OK, dziękuję Ci bardzo za pomoc. Zostane przy tym zestawie co mam.
    Dziękuje i pozdrawiam!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony