dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Question Sufit Podwieszany 10m2

    Witam,
    Chcialbym samemu wykonac sufit podwieszany jednopoziomowy i potrzebuje waszej fachowej pomocy.Pokoj ma wymiary dlugosc 3,60m oraz szerokosc 2,75m , chce obnizyc sufit o max 15cm . Zastanawialem sie nad wykonanie stelaża krzyzowego i wyszlo mi cos takiego:
    UD27 3M X2
    UD27 4M X2
    CD60 4M X4
    CD60 3M X9
    Prety mocujacy z oczkiem 24 + 24 wieszaki obrotowe , 36 Łącznik wzdłużny do profili CD 60/60 oraz 24 dyble .
    Chcialbym wykonac stelaz na wieszakach typu "es" tylko nie mam pojęcia jakby mial wygladac , czy wieszaki te rozstawiamy tak samo jak obrotowe? , oraz na ile dybli oraz jakie stosowac do tego typu montazu?
    Mam nadzieje ze wasze pomocne sugestie pomogą wybrać najlepsze rozwiazanie

  2. #2

    Domyślnie

    Nie reklamując żadnej z firm polecam ci troche droższy stelaż o grubości 0,6 mm np Knauf, Rigips. Typowe składy sprzedają profile 0,4 0,5 mm są trochę wiotkie, czasem niedopasowane są w nich łączniki, wieszaki. Co do rozstawu wieszaków, profili od siebie to wysyłam cię do kart technicznych producenta. Osobiście robiłem konstrukcje na wieszakach obrotowych na pręcie ( dają możliwość regulacji w każdym momencie). Polecam ci obejrzenie kilku filmów na You Tube np https://youtu.be/o0uLTG7viGw Facet rzeczowo tłumaczy, sam dzięki jego poradom wykonałem kupę dobrej roboty. Powodzenia.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony