dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Klej do płytek gipsowych

    Kupiłam do salonu płytki gipsowe w markecie polecili do klejenia Śmig F-60. Towar dostarczony i na forum innego marketu widzęnegatywne opinie o tym kleju. Jeszcze nie rozpoczęta praca mogę klej wymienić. Jaki polecacie do płytek gipsowych a la cegiełka kolor krem?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar JarekKRK45
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Nowa Huta
    Posty
    829

    Domyślnie

    Ja używałem kleju gipsowego " dolina nidy" , trzyma do dzisiaj ...

  3. #3

    Domyślnie

    W Castoramie polecili mi Gipsolep firmy Stegu majster otworzył przykleił 2 rządki wszytsko odpadało klej jak piasek ne klei szybko wysycha. czy on nie umie kleić czy twn klej do niczego? Jaki najczęściej używacie? Wiem że zwykłych klei do płytek nie można do gipsu bo zachodzi reakcja inne znów nie kleją. Czym przytwierdzić te płytki gipsowe?

  4. #4

    Domyślnie

    Kładłem na zwykły klej atlasa do płytek i reakcje nie zaszło przez 3 lata. Można także na klej gipsowy (pamiętając że w miarę szybko schnie)

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Ja kleiłem na ten dedykowany do płytek gipsowych - ale dawno było i nie pamiętam nazwy.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  6. #6

    Domyślnie

    W końcu majster dół zaczął kłaść na zwykły klej do płytek BUILDFIX Mapei i tak położył kilkanaście rządków. Jak to zobaczyłam przestraszyłam się ze zajdzie reakcja z gipsem, Otworzył więc ten Śmig F-60 i resztę nim wykleił i bardzo go zachwalał.

  7. #7

    Domyślnie

    Mój fachowiec przykleił wszystko na.... gips szpachlowy. Trzyma jak szalony. Metoda polecana m.in. na filmikach z YT

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Specjalistyczny klej do wyjątkowo skutecznego, szybkiego i wygodnego klejenia kamienia, betonu i paneli gipsowych.
    To najmocniejszy i najskuteczniejszy klej do takiego przeznaczenia.Nie przebarwia, nie odkształca, bezskurczowy.
    Pamiętaj, że zwykłe kleje cementowe nie nadają się klejenia wyrobów z gipsu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KLEJ-INSTRUKCJA-UŻYCIA-jednoskladnikowy.jpg
Wyświetleń:	1077
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	379606
    Ostatnio edytowane przez Luxum ; 24-01-2017 o 23:55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony