dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Problem z "odchodząca Posadzka samopoziomująca.

    Witam
    Mam problem pewnie który wynikł z mojej niewiedzy ale cóż trzeba to jakoś rozwiązać. Miałem małą kuchnie do remontu 8m2.Posadzka w niej była bardzo słaba kruszyła się więc wymyśliłem że wyleję na to posadzkę samopoziomująca.Odkurzylem posadzkę dzień wcześniej zagruntowalem Ceresit em CN94 następnego dnia wyslałem posadzkę samopoziomująca ceresit CM69.Grubosc średnio 0.5cm.Gdyby nie bardzo niski sufit (2.30) zalałbym zamiast tego nowa warstwę posadzki ale zamiast tego wyszło jak wyszło. I teraz po miesiącu chodzenia po tym zauważyłem że oprócz tego że popękala cała to po ostukaniu tego słyszy się charakterystyczny dźwięk świadczący że pod spodem odchodzi od posadzki.Chce położyć płytki na to i tu pytanie co z tym robić ,czy nie obejdzie się bez skuwania tego wszystkiego i nowa posadzka?Bo szczerze mówiąc jeśli nie ma sensu na to kłaść plytek to do gry wejdą panele...Bo czas mi się kończy.
    Z góry dziękuję za wszystkie rady i pozdrawiam.

    Jeśli temat zamieściłem w złym dziale proszę o przeniesienie.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie kładź płytek na takie coś to bez sensu. Panele też nie wiele pomogą bo posadzka do skucia aż nie będzie luźnych elementów czy głuchych.

  3. #3

    Domyślnie

    Wizja skuwania tego wszystkiego to pewnie najlepszy pomysł. Nie wiem sam czy jednak nie położę na to plytek.Wstepnie miejsca gdzie sa najsłabsze skuje uzupełnię zaprawa i wtedy wszystko z braku czasu.

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Robert Głaz
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-219
    Posty
    3

    Domyślnie

    Rozwiązaniem minimalistycznym jest wzmocnienie nawierzchni żywicą zasypową i na nią położenie płytek. Nie widzę skali popękania podłogi dlatego ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Lecz prawda jest taka, każda kolejna warstwa będzie przenosić pęknięcia w mniejszym lub większym stopniu. Również proponowałbym skucie posadzki i wylanie nowej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony