dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 57
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 1125
  1. #221

    Domyślnie jakie farby najlepsze ?

    poradźcie jakie farby do malowania wnętrz są najlepsze. Chciałabym pomalować pokoje gotowymi kolorami. Widziałam rózne rodzaje i firmy. Zastanawiam się nad śnieżką lub duluxem, który jest droższy ale podobno lepszy. Czy są jakieś farby które kryją za pierwszym razem i czy kolor który jest pokazywany na opakowaniu zgadza się z tym juz na ścianach.
    ...a może doradzicie inne rozwiązanie...

    Dzieki za odpowiedzi
    Ewa

  2. #222
    Radość tworzenia

  3. #223

    Domyślnie

    dzięki wielkie...
    Ewa

  4. #224

  5. #225

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzie
    Benjamin Moore :)
    300% prawdy ;>
    doskonala paleta barw, no i dobre krycie

    pzdr
    piotr

  6. #226
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    spin

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Widlak
    Szukam opinii o farbach silikatowych firmy TORAED. Wyszlo mi ze u nich taniej (za 10l - 95 zl netto).

    Ostatnio stosowałem Farbę Silikatową TORAED --tzn. malarze malowali--
    bardzo chwalili.
    Powłoka wyglada b.dobrze

  7. #227

    Domyślnie poleccie mi jakies dobre farby

    w tym miesiacu chce juz zaczac malowac sciany w domu, ale nie wiem jakich farb mam uzyc
    dodam ze mam dwojke malych dzieci wiec chyba jakies lepsze ale sam nie wiem jakie

    pozdrawiam
    rafaljot

  8. #228

    Domyślnie

    Witam.Proponuje farby sigma tikkurilla i canadyjska para.Są naprawde dopbre

  9. #229
    Guest

    Domyślnie

    Ze swojej strony polecam Kabe.

  10. #230

    Domyślnie

    A ja polece Benjamin Moore. Sa naprawde rewelacyjne i maja bardzo ciekawa game kolorow.

  11. #231

    Domyślnie

    kurcze dlaczego kabe????czekam juz 3 tydzien jak ktos przyjdzie do rozpatrzenia reklamacji tynkow chyba sie do nich zrazilem


    ozzie a benjaminy gdzie mozna dostac/ czy te farby mozna zmywac?/???? znajomi maja levisa zmywalnego i jak myki sciane nad kaloryferem to kolor pozostal ale na szmacie
    rafaljot

  12. #232

    Domyślnie

    Polecam Tikkurilę Optiva. Ciężko się maluje, ale dla końcowego efektu uważam, że warto.
    kolo

  13. #233

    Domyślnie

    w jakim sensie ciezko? sa geste? prawdopodobnie bede malowal sam a nie jestem malarzem wiec moze porobie mazy?
    rafaljot

  14. #234

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafaljot
    w jakim sensie ciezko? sa geste? prawdopodobnie bede malowal sam a nie jestem malarzem wiec moze porobie mazy?
    Tak są gęste i radzę nie rozrabiać. Ja też malarzem nie jestem, ale dałem radę. Tobie też się napewno uda.Pamiętaj tylko, żeby zawsze malować w stronę źródeł światła. Pierwsz warstwa pionowo, druga poziomo ( lub odwrotnie). Nie "wcierać farby" - wałek robi się suchy to koniecznie go zamocz w farbie. Spróbuj najpierw w jakimś najmniej "reprezentacyjnym" miejscu a zobaczysz, że to nic trudnego.
    kolo

  15. #235

    Domyślnie

    Polecam Caparol. Farby drogie ale dobre - bardzo wydajne. Można też Dulux Once - gęsta farba (nie rozcieńczać) ale znakomicie kryje i wystarczy malować raz. Malujemy wałkiem prowadząc wałek w różnych kierunkach - nigdy nie w jedną stronę.
    Pozdrawiam

  16. #236

    Domyślnie

    Benjamin Moore
    To jest najlepsza ale i jedna z najdroższych farba.
    Polecan jak kogoś stać na 99 za galon białej satynowej lub 140 za galon kolorowej satynowej.
    (galon to 3,76 litra)

    Jasiu
    Jasiu

    Mam nerwy w strzępkach i dziury w kieszeniach Jeszcze jakies 2 miechy

  17. #237

    Domyślnie

    jaka wydajność z galona bo trochę droga?

  18. #238

    Domyślnie

    no "troche" mam salon 70metrow razem z kuchnia sciany 2.60 troche by tego poszlo
    rafaljot

  19. #239

    Domyślnie

    Musze zgodzic sie z Jasiem. Benjamin Moore! Aby troche zaoszczedzic pierwsza wartswe biala maluje Duluxem, potem juz BM kolor. Maja piekna game kolorow i swietnie sie nimi maluje.

  20. #240
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Przy małych dzieciach najlepiej użyć farby lateksowe Huma.
    Idealne do zmywania, sensowna cena, dużo niższa niż od w.w konkurentów, a jakość taka sama, jak nie lepsza. tf przedstawiciela 0600 918 658. Mało znane, ale dlatego tak bardzo się nie cenią. Są zresztą te lateksówki bardzo oszczędne.

Strona 12 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony