dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Porządny telewizor to i mocowanie musi być porządnie. Z resztą będę teraz kupwoał drugi telewizor z ambilightem i zastanawiam się nad wysuwanym mocowaniem.
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yaris

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    172

    Domyślnie

    @greghus nad tym mocowaniem będziesz musiał dobrze pokombinować, aby ambilight Ci po ścianach równomiernie świecił. Ale jak taki pewny siebie jesteś to pewnie umiesz zamontować tak, by wszystko było cacy.

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaris Zobacz post
    @greghus nad tym mocowaniem będziesz musiał dobrze pokombinować, aby ambilight Ci po ścianach równomiernie świecił. Ale jak taki pewny siebie jesteś to pewnie umiesz zamontować tak, by wszystko było cacy.
    Muszę żonę poprosić, aby potrzymała TV i zobaczymy jak będzie wyglądać A tak poważnie to masz rację. Nie mniej jednak dobre mocowanie jak będzie to siłą rzeczy się ambilight rozejdzie fajnie. Najgorzej moim zdaniem jest wtedy, jak bardzo ścisło TV jest zrobiona obudowa np. z GK. Wtedy średnio to wygląda.
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yaris

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    172

    Domyślnie

    @greghus i jak tam, już po zakupie?

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaris Zobacz post
    @greghus i jak tam, już po zakupie?
    Si. Telewizorek z ambilight to pierwsza klasa jednak jest.
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  6. #26

    Domyślnie

    Brzmi intrygująco. Musze zgłębić temat takich telewizorów, bo mój trzeba wymienić na lepszy model.

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yaris

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    172

    Domyślnie

    Świetnie, że jesteś zadowolony z zakupu. Sam jestem fanem ambilighta. Poza tym dobre parametry też są potrzebne do fajnego oglądania.

  8. #28

    Domyślnie

    nowe telewizory przy 60" potrafią pobierać 80W z czego większosc promieniuje matryca do przodu wiec potrzeb chłodzeniowych nie ma to praktycznie żadnych...
    Zabudowywać nie warto bo teraz zabudujesz powiedzmy 50" a za 5 lat bedziesz wołać stolarza/gipsiarza bo tv bedziesz chciał zmienić na 70"

    Odnosnie wieszaków to jedyny słuszny model to "wieszak samsung wmn2000" lub klony chińskie tego wieszaka na allegro po 30zł. To wieszak typu dwa kołki na ścianę, linka do telewizora i wieszasz jak obrazek. Odległość od ściany do 2cm. Trzeba tylko kupić odpowieni telewizor aby wtyczki gniazda wychodziły do dołu a nie do tyłu. I wisi jak obraz. Rozwiazanie najlepsze i najtańsze. Stalowe wieszaki, pantografy stelaże ważące po 5kg to było dobre 10 lat temu gdy TV ważyły po 15kg.

    Telewizor to obecnie tak przejściowy element, że nie ma co inwestować w to majątku. Najważniejsze by był cienki i miał dobrze wyprowadzone złącza. Reszta jest mniej istotna bo i tak trzeba go podłaczyć do wieży, a za 5 lat zestarzeje sie technologicznie i trzeba bedzie kupić nowy

    Ja wyznaję zasadę "sztuka jest sztuka". Najważniejszy parametr to rozmiar vs cena. Reszta w praktyce i tak nie ma znaczenia. Na razie na takim podejściu się nie zawiodłęm Kupując TV nawet nie czytam jego parametrów bo są nieistotne. Oby nie pobierał za dużo prądu bo to ma znaczenie
    Ostatnio edytowane przez Adam626 ; 24-05-2017 o 22:21

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Nie wiem, czy pozbędę się tak szybko telewizora. Nie jestem jakoś specjalnie fanem gadżetów, będę prawdopodobnie go używał do momentu, aż się nie zepsuje. Wielkość …. Nie wiem, czy tak często się ją zmienia, więc tym bym się też nie przejmował. Poza tym co 5-10 lat i tak robi się jakiś remont ������
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yaris

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    172

    Domyślnie

    Ja mam od zawsze i spędzam przy nim trochę godzin w ciągu tygodnia. A ważna jeszcze rzecz, że ambilight bardzo ułatwia oglądanie i nie trzeba stosować dodatkowego oświetlenia.
    Ostatnio edytowane przez yaris ; 31-05-2017 o 13:17

  11. #31

    Domyślnie

    No to faktycznie duży plus. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest to, by nie oglądać telewizji w totalnej ciemności.

  12. #32

    Domyślnie

    u mnie tv wisi sobie na ścianie na uchwycie, zawieszony dośc wysoko, żeby po oparciu się wygodnym na kanapie można było spokojnie oglądać, od ściany odstaje dość sporo bo ok 15 centymetrów, ale nie przeszkadza mi to, a nawet pomaga, bo wyjścia są centralnie z tyłu i nie zawsze sztywne kable przy małej odległości od ściany będą się dobrze trzymać, widziałem u kumpla który miał telewizor na ścianie ze szparą tak 5cm że kabel antenowy od naprężenia potrafił z gniazda wyskakiwać, ja nie mam tego problemu

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Najlepiej w sklepie rtv poszukać i popytać, w zależności od wielkości telewizora pewnie da się dobrać coś właściwego.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony