dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 13
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 260
  1. #1

    Domyślnie Pompa ciepła od Thermogolv - Zirius

    Witam wszystkich zainteresowanych zakupem pompy ciepła Thermogolv. Szukam chętnych do "wspólnego" jej zakupu, aby uzyskać jak największy rabat. Im więcej kupujących tym większe możliwości negocjacji ceny. My będziemy instalować pompe na zime.
    Pozdarwiam wszystkich zainteresowanych

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,
    wstępnie byłbym zainteresowany. Fakt faktem, iż mamy na oku jeszcze kilka innych pomp ale może w grupie rzeczywiście taniej...
    Myślisz o zakupie samej pompy czy całej usługi?

  3. #3

    Domyślnie

    Chcę kupić cały komplet, czyli kompletną kotłownię mamy także wiele innych wycen, ale Zirius wydał się Nam najbardziej atrakcyjny, a wiem od innych użytkowników tej pompy, że jakość jest wysoka, więc raczej nie będziemy przepłacać...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał patrykos2005
    Chcę kupić cały komplet, czyli kompletną kotłownię mamy także wiele innych wycen, ale Zirius wydał się Nam najbardziej atrakcyjny, a wiem od innych użytkowników tej pompy, że jakość jest wysoka, więc raczej nie będziemy przepłacać...
    A jak jest w przypadku serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego......zastanawiam sie nad Ziriusem, ale mam obawy jak firma dotychczas wywiazywała sie z serwisu........ma ktos moze doswiadczenia ????

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    U nas nie było potrzeby wzywania serwisu.
    Jednak na wszelkie pytania początkujących użytkowników szef firmy montującej odpowiadał cierpliwie. I zawsze odbierał telefony!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Ramot
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    okolice Jaktorowa
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    Witam,
    ja się zapisuję do "grupy zakupowej", zdecydowany jestem na Ziriusa
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    U nas nie było potrzeby wzywania serwisu.
    Jednak na wszelkie pytania początkujących użytkowników szef firmy montującej odpowiadał cierpliwie. I zawsze odbierał telefony!
    a jak długo uzytkujesz(-ecie) Ziriusa ?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał ramotki
    Witam,
    ja się zapisuję do "grupy zakupowej", zdecydowany jestem na Ziriusa
    Pozdrawiam
    A na kiedy planujesz zakup?? Abyśmy wczyscy zrobili to razem.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał patrykos2005
    Cytat Napisał ramotki
    Witam,
    ja się zapisuję do "grupy zakupowej", zdecydowany jestem na Ziriusa
    Pozdrawiam
    A na kiedy planujesz zakup?? Abyśmy wczyscy zrobili to razem.
    zaczynam za 2 tygodnie.......wiec kupno po wakacjach.......

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał siemka
    Cytat Napisał patrykos2005
    Cytat Napisał ramotki
    Witam,
    ja się zapisuję do "grupy zakupowej", zdecydowany jestem na Ziriusa
    Pozdrawiam
    A na kiedy planujesz zakup?? Abyśmy wczyscy zrobili to razem.
    zaczynam za 2 tygodnie.......wiec kupno po wakacjach.......
    ok, czyli zbierajmy więcej, aby płacić Mniej

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał patrykos2005
    Cytat Napisał siemka
    Cytat Napisał patrykos2005
    Cytat Napisał ramotki
    Witam,
    ja się zapisuję do "grupy zakupowej", zdecydowany jestem na Ziriusa
    Pozdrawiam
    A na kiedy planujesz zakup?? Abyśmy wczyscy zrobili to razem.
    zaczynam za 2 tygodnie.......wiec kupno po wakacjach.......
    ok, czyli zbierajmy więcej, aby płacić Mniej

    ....daj znac na priv

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Ramot
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    okolice Jaktorowa
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    Cytat Napisał patrykos2005
    Cytat Napisał ramotki
    Witam,
    ja się zapisuję do "grupy zakupowej", zdecydowany jestem na Ziriusa
    Pozdrawiam
    A na kiedy planujesz zakup?? Abyśmy wczyscy zrobili to razem.
    z budową chciałbym wystartować wrzesień/październik, więc zakup po wakacjach. Ważne żeby złożyć zamówienie i zaklepać sobie warunki zakupu, dostawa może trochę poczekać.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał siemka
    Cytat Napisał Agduś
    U nas nie było potrzeby wzywania serwisu.
    Jednak na wszelkie pytania początkujących użytkowników szef firmy montującej odpowiadał cierpliwie. I zawsze odbierał telefony!
    a jak długo uzytkujesz(-ecie) Ziriusa ?
    Od końcówki 2006 roku, czyli dwa sezony zimowe.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Cytat Napisał siemka
    Cytat Napisał Agduś
    U nas nie było potrzeby wzywania serwisu.
    Jednak na wszelkie pytania początkujących użytkowników szef firmy montującej odpowiadał cierpliwie. I zawsze odbierał telefony!
    a jak długo uzytkujesz(-ecie) Ziriusa ?
    Od końcówki 2006 roku, czyli dwa sezony zimowe.
    Napisz prosze jak w Twojej realnej i obiektywnej ocenie sprawdziła sie ta pompa .....wiem, ze zimy były liche, ale mnie interesuje równiez dostepność cwu
    pozdrawiam

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Realnie i obiektywnie nie mieliśmy zastrzeżeń. Na początku eksperymentowaliśmy z ustawieniami, bo chcieliśmy, żeby pc pracowała głównie w nocnej taryfie. Udało się nam to osiągnąć, ale nie obyło się bez wpadki typu brak cwu do kąpieli o godzinie 23, bo akutat na tę godzinę ustawiliśmy początek grzania i całe ciepło poszło w wystudzone podłogi (pół godziny później juz można się było kąpać). Przestawiliśmy poczatek grzania na 24 i pilnowaliśmy, żeby się wykąpać przed tą godziną. Gdybyśmy tak się nie uparli z tym grzaniem w nocnej taryfie, to nie byłoby problemu, bo podłoga nie stygłaby tak bardzo, więc i cwu by nie brakowało o żadnej godzinie.
    W domu jest ciepło, cwu do mycia dla 5 osób nigdy nie brakuje (nawet, gdy napełnia się dwie wanny jedną po drugiej).
    Minusów grzania pc tej firmy nie zauważyliśmy.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Realnie i obiektywnie nie mieliśmy zastrzeżeń. Na początku eksperymentowaliśmy z ustawieniami, bo chcieliśmy, żeby pc pracowała głównie w nocnej taryfie. Udało się nam to osiągnąć, ale nie obyło się bez wpadki typu brak cwu do kąpieli o godzinie 23, bo akutat na tę godzinę ustawiliśmy początek grzania i całe ciepło poszło w wystudzone podłogi (pół godziny później juz można się było kąpać). Przestawiliśmy poczatek grzania na 24 i pilnowaliśmy, żeby się wykąpać przed tą godziną. Gdybyśmy tak się nie uparli z tym grzaniem w nocnej taryfie, to nie byłoby problemu, bo podłoga nie stygłaby tak bardzo, więc i cwu by nie brakowało o żadnej godzinie.
    W domu jest ciepło, cwu do mycia dla 5 osób nigdy nie brakuje (nawet, gdy napełnia się dwie wanny jedną po drugiej).
    Minusów grzania pc tej firmy nie zauważyliśmy.
    Dzieki Agduś za info
    Zapytam jeszcze, czy masz podłogowke, z jeśli tak to czy ukladał ja instalator pompy polecony przez thermogolv ( pytam poniewaz ceny tego instalatora moim zdaniem sa cenami"nowojorskimi"......super górna półka!!!!!!!! )

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Dwa razy tak, ale wtedy nie miał ceny astronomicznej. Owszem, pojawił się chętny do zrobienia tego taniej, ale jakoś mało przekonujący był, a w końcu sam przyznał, że nie układał podłogówki do współpracy z pc i nie jest pewien, czy sobie poradzi. Zdecydowaliśmy więc wziąć ekipę p. Kuraszyka, bo jego cena znajdowała się w górnej strefie stanów średnich. Może teraz zaczął się wyżej cenić. Jak tak sobie to pooglądałam, to doszłam do wniosku, że samo ułożenie podłogówki to nie aż taka filozofia jest i uczciwy fachowiec z tym sobie poradzi bez względu na źródło ciepła.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Może teraz zaczął się wyżej cenić. Jak tak sobie to pooglądałam, to doszłam do wniosku, że samo ułożenie podłogówki to nie aż taka filozofia jest i uczciwy fachowiec z tym sobie poradzi bez względu na źródło ciepła.

    dokładnie - bo podłogówka powinna być policzona i zrobiona niezależnie od kotła - ma działać i tyle - a temperatura podłogi ma być w normie
    u mnie podłogówke robił stary solidny majster i działała z kotłem elektrycznym a teraz działa z PC

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotograf
    Cytat Napisał Agduś
    Może teraz zaczął się wyżej cenić. Jak tak sobie to pooglądałam, to doszłam do wniosku, że samo ułożenie podłogówki to nie aż taka filozofia jest i uczciwy fachowiec z tym sobie poradzi bez względu na źródło ciepła.

    dokładnie - bo podłogówka powinna być policzona i zrobiona niezależnie od kotła - ma działać i tyle - a temperatura podłogi ma być w normie
    u mnie podłogówke robił stary solidny majster i działała z kotłem elektrycznym a teraz działa z PC
    Mam Ziriusa, M2-10, dodatkowo z solarami (też od p.Kołodzieja). Wszystko piękne to co piszecie ale gdybym miał robić to jeszcze raz to też bym zaprosił p.Kuraszyka. Chociażby do zainstalowania pompy, podpięcia do niej podłogówki i napełnienia gazem. Tego każdy hydraulik nie zrobi, a po nabiciu trzeba przetestować czy grzeje. Poza tym rurki podłogówki idą w beton i nie chciałbym aby akurat na moim domu ktoś się fachu uczył.
    Pozdrawiam - Piotr

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał panda
    Cytat Napisał fotograf
    Cytat Napisał Agduś
    Może teraz zaczął się wyżej cenić. Jak tak sobie to pooglądałam, to doszłam do wniosku, że samo ułożenie podłogówki to nie aż taka filozofia jest i uczciwy fachowiec z tym sobie poradzi bez względu na źródło ciepła.

    dokładnie - bo podłogówka powinna być policzona i zrobiona niezależnie od kotła - ma działać i tyle - a temperatura podłogi ma być w normie
    u mnie podłogówke robił stary solidny majster i działała z kotłem elektrycznym a teraz działa z PC
    Mam Ziriusa, M2-10, dodatkowo z solarami (też od p.Kołodzieja). Wszystko piękne to co piszecie ale gdybym miał robić to jeszcze raz to też bym zaprosił p.Kuraszyka. Chociażby do zainstalowania pompy, podpięcia do niej podłogówki i napełnienia gazem. Tego każdy hydraulik nie zrobi, a po nabiciu trzeba przetestować czy grzeje. Poza tym rurki podłogówki idą w beton i nie chciałbym aby akurat na moim domu ktoś się fachu uczył.

    Ok......widocznie wart jest swojej ceny, dla dobrego fachowca "grosza nie szkoda"
    ...a propos......jak się sprawdzaja te solary ???????????????

Strona 1 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony