dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie powierzchnia pokrycia działki zabudową max. 14%

    powierzchnia działki to 870m2 więc wychodzi 121,8m2. Jak to wygląda w praktyce? co się wlicza w zabudowę przy takim WZ. Podejrzewam że liczy sie zew wymiar budynku? Pierwszy raz sie z tym spotykam w ogłoszeniach ze stron internetowych. Dzięks

  2. #2

    Domyślnie

    Nie masz na końcu WZ wyjaśnionych definicji pojęć użytych w niej? Ja w MPZP miałem dokładnie opisane, jak jest liczone i co jest wliczane. Jeżeli nie, to najlepiej dowiedzieć się w urzędzie gdzie WZ zostały wydane.
    Ostatnio edytowane przez agb ; 08-02-2017 o 14:12 Powód: literówka

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Hmm... zwykle podaje się powierzchnię biologicznie czynną. Powierzchnia zabudowy byłaby rzutem tylko obrysu budynku a co z całą resztą ?
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  4. #4

    Domyślnie

    Pow. biologicznie czynna to co innego. Podawana jest osobno. U mnie np. nie ma pow. pokrycia działki zabudową, ale z kolei jest intensywność zabudowy. I jest wyjaśnione na końcu co pod tym się kryje. Dlatego jak nie ma w WZ, to trzeba się dowiedzieć w gminie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony