dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Parker wieczne pióro

    Kupił ktoś kiedyś ? Jak się sprawują ? Czy faktycznie są takie dobre czy to kolejna kicha?
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 17-03-2017 o 05:51 Powód: Reklama

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wiesiek6308

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    podlaskie
    Posty
    935
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Aktualnego wyrobu nie znam ale kiedyś t.j. w ubiegłym wieku używałęm parkera dość intensywnie i to przez kilka lat. Było to bardzo drogie pióro ( pozłacana stalówka) i stosowałem drogi wówczas atrament. Pisało się bardzo leciutko aż do czasu gdy użyczyłem na chwilkę dla kolegi do podpisania listy obecności. Osoba która używała wyłącznie długopisu poprzez nacisk zrobiła pędzel z stalówki i do kosza.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Parker Parkerowi nierówny. Chcesz porządne pióro i niedrogie - kup pióro Montblanc.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Nie znam tego, takie dobre? Sam kiedyś myślałam o kupnie pióra, bo mam do nich sentyment i swego czasu wiele piórem pisałam, ale jakoś nigdy do kupna nie doszło.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ewelinaaa92
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    11

    Domyślnie

    Pióra jeszcze nie wszyły z mody ? juz dawno nie widziałam nikogo kto by używał pióra.
    Ostatnio edytowane przez ewelinaaa92 ; 23-02-2017 o 10:15
    Reklama na Forum jest płatna.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ja mam Pelikana, nie wiem, jaki model ale takie krótkie z tłoczkiem i dobrą stalówką. Kupiłam sobie sama jako prezent na 40 urodziny (byłam sama na emigracji i to chyba z żalu nad sobą) Owszem używam czasem ale... kupiłam po długich rozmyślaniach (koszmarnie drogie było, ponad 150 funtów) i okazało się, że nie przemyślałam jednego- ma za grubo piszącą stalówkę. Owszem, ładnie wygląda, ale niewygodnie się pisze. Nie, sam proces pisania nie jest niewygodny, ale gruba linia wymusza większe litery. Powinnam była jednak lepiej przemyśleć. W efekcie używam dość rzadko, choć ręcznie piszę dużo. Ale w sumie cieszę się, że je kupiłam. Taka fajna pamiątka

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    martynaly1991

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-210
    Posty
    17

    Domyślnie

    Dostałam kilka lat temu zestaw pióro i długopis z parkera. Bardzo dobrze używa mi się jednego jak i drugiego . Myślę , że to firma godna polecenia , ja sobie chwalę .

  8. #8
    Banned
    bogdan525

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    38-259
    Posty
    34

    Domyślnie

    Dawno temu używałem pióra parker i bardzo dobrze mi się nim pisało. Nic się nie zalewało, operowało się nim naprawdę świetnie.

  9. #9

    Domyślnie

    Mam pióro Parkera i na pewno jest dużo lepsze niż te wszystkie firmy no name. Szkoda tylko, że mimo niezbyt częstego pisania tzreba cały czas wkład wymieniać, a do najtańszych nei należą
    Ostatnio edytowane przez mysia0054 ; 27-03-2017 o 13:39
    "Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie"

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Czesie
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-841
    Posty
    5

    Domyślnie

    Pisaniem takim Parkerem od razu podnosi twój prestiż haha Piórem pisze się o wiele staranniej i wcale nie mówię tu charakterze pisma. Materiały z jakich jest wykonany są o niebo lepsze od takich tanich długopisów, które mają to do siebie, że strasznie się ślizgają między palcami. No i ręka tak się nie męczy podczas pisania.
    Parker to marka sama w sobie. Oczywiście są też modele ze średniej półki, na które każdy może sobie pozwolić. Ale niczym nie odbiegają od najlepszych produktów tej firmy, przynajmniej dla mnie. Jak będziesz je szanował to na pewno będzie ci długo służyć i będziesz zadowolony.

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agataia91

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-210
    Posty
    8

    Domyślnie

    Według mnie Parker to jest jedna z lepszych firm od długopisów i piór. Mi bardzo przypadły do gustu , o wiele lepiej mi się nimi piszę , i już bardzo zwracam uwagę na to czy to zwykły długopis czy też nie .

  12. #12
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    U mnie Parker szybko się zepsuł. Wylewał się atrament.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony