dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aaricia23

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Wroclaw
    Kod pocztowy
    54-530
    Posty
    184

    Domyślnie Mała kuchnia do wymyślenia...

    Bardzo proszę o pomoc w projekcie i rozstawieniu sprzętów w małej kuchni jak na rzucie poniżej.
    Jeśli ktoś poświeciłby mi trochę czasu to nawet zapłace za pomoc i projekt, chociaż wolałabym żeby to by mniejsze pieniążki niż w biurze projektowym
    Na rzucie zaznaczonym pokazałam lodowkę i ona raczej musi zostać w tym miejscu (wykonane gniazdko zasilające i uwzględniono to miejsce w podłogówce - brak rurek). Poniżej lodówki na rysunku powinna być płyta bo tam jest komin i doprowadzona siła do płyty. Pozostałe rzeczy dowolnie.
    Przy wąskim oknie wymyśliliśmy taki barek (półwyspe) bo fajnie by było schować pod nim dodatkowe szafki na których nam zależy. Chciałabym mieć też przynajmniej 2mb blatu roboczego. Fajnie by było mieć też przynajmniej jeden słupek i piekarnik wyżej.
    Bardzo dziękuje za wszelkie sugestie i pomysły.
    Jeśli ktoś chce zająć sie projektem komercyjnie to prosze o info na priv.
    Przerywaną linią orientacyjna granica między aneksem kuchennym a salonem.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuch1.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	5,6 KB
ID:	381639  
    Ostatnio edytowane przez Aaricia23 ; 15-02-2017 o 13:58

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Co prawda trójkąt roboczy jest nieprawidłowy, ale masz pod oknem 2 mb blatu.


    Zastanawia mnie jak chcesz urządzić salon. Bo nie wiem czy się stół zmieści.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 15-02-2017 o 23:08

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    albo z dwoma słupkami, prawidłowym ciągiem roboczym, ale bez blatu 2 mb, tak jak ci to rysowałam w drugim wątku, który założyłaś.


  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aaricia23

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Wroclaw
    Kod pocztowy
    54-530
    Posty
    184

    Domyślnie

    Dzięki za projekciki. A gdyby zamienić miejscami zlew i zmywarke? Byłby wieszy blat roboczy po lewej stronie kuchni. Kanalizacje mam własnie w miejscu gdzie pokazałaś zmywarkę.
    Nie chcieliśmy też robić podwieszanego sufitu i rury przez całą kuchnie. Niepotrzebne koszty a kuchnia się obniży i będzie jeszcze mniejsza. Bez podwieszania też moglibyśmy zrobić szafki az po sufit?

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nie chcę planować zbyt blisko siebie płyty i zlewu aby się nie oparzyć o gorący garnek łokciem podczas zmywania, kiedy przypadkiem się go za bardzo cofnie.

    Zastanów się nad funkcjonalnością bardzo wysoko położonych szafek.

    Robienie płyty zaraz obok lodówki jest nieekonomiczne (podgrzewasz okolice lodówki). Po to staraliście się nie kłaść podłogówki pod lodówką, żeby zaraz obok podgrzewać temperaturę wielokrotnie więcej niż zrobiłaby to podłogówka?
    Zamontuj pochłaniacz i już.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 16-02-2017 o 11:08

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aaricia23

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Wroclaw
    Kod pocztowy
    54-530
    Posty
    184

    Domyślnie

    Słyszałam że pochłaniacze w ogóle nie zdają egzaminu a na filtry wydaje sie kupe kasy. Nie chciałam płyty bezpośrednio przy lodówce, mogłaby tam być miedzy nimi wąska szafka np 20cm... tylko wtedy problem bo nie za bardzo jest gdzie dać słupek z kuchenką...eh

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony