dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Klejenie styropianu w lutym

    Witam
    W najbliższych dniach temperatura w dzień kilka stopni na plusie, w nocy w okolicach "0". Czy można zacząć robić elewację - przyklejać styropian ? Będę kleił na klej poliuretanowy, według specyfikacji na opakowaniu można używać w temperaturach od -5 do + 30 . Czy można spodziewać się jakiś problemów jeśli bym zaczął robić elewację w takich temperaturach jak teraz ? Trochę zależy mi na wyrobieniu kupionego styropianu, mam cały salon zawalony od podłogi do sufitu, a w połowie marca jak pogoda pozwoli przychodzą tynkarze i trochę ten styropian w salonie może przeszkadzać

  2. #2

    Domyślnie

    Dom od srodka juz ogrzewany?

  3. #3

    Domyślnie

    Nie ogrzewany

  4. #4
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    jak jest 5 plus to nawet lepiej niż 20 plus mowa o piance , ja też robiłem pianką i póki było chłodno fajnie się robiło ale jak już tmp poszła na 20 st to trzeba dłużej czekać aż płyty styropianowe sie ustabilizują , nie ma większego znaczenia czy grzejesz czy nie bo pianka już po 2 godz jest utwardzona na amen i żaden nocny mróz już jej nie zaszkodzi , polecam piankę insta-stick lepsza od tytan eos , miałem połowę domu robioną tytanem a drugą instą

  5. #5

    Domyślnie

    Mam właśnie kupione 10 szt insta-stick i chciałem kupić na próbę jeszcze Eos-a ,aby wybrać co lepsze. Czyli chyba jutro zacznę z klejeniem.

  6. #6

    Domyślnie

    Jeśli chcesz mieć lepszą wydajność pianki to weź ją ogrzej ( włóż w ciepłą wodę)

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał ag2a Zobacz post
    Jeśli chcesz mieć lepszą wydajność pianki to weź ją ogrzej ( włóż w ciepłą wodę)
    Tak, wiem o tym.

  8. #8
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    No i aby ci lepiej i stabilniej siadały na ścianie to objedź 3 płyty od razu i daj sobie jeszcze 2 minutki luzu aby klej z leksza się zrobił bardziej stabilny , wtedy tak nie odłazi od ściany i nie trzeba tyle korygować , ciut gorzej z tą korygacją jest z klejem tytan bo on dłużej jest miękki

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo dobry jest też CT-84

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony