dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarzab

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Sękocin Nowy
    Kod pocztowy
    05-816
    Posty
    30

    Domyślnie Defro Komfort Eko Duo uni R - wybór mocy

    Witam. Od wczoraj jestem szczęśliwym użytkownikiem kotła Defro Komfort Eko Duo Uni R. Jeszcze przed zainstalowaniem kotła, kilkukrotnie przeczytałem instrukcję obsługi - zarówno sterownika (K1PR v4), jak i samego kotła. W tej ostatniej znalazłem wielokrotnie podkreślaną informację, iż przy pierwszym uruchomieniu kotła szalenie ważne jest wybranie na ekranie sterownika odpowiedniej mocy kotła oraz rodzaju palnika który w tym kotle jest.
    Serwisant montujący mi kocioł na tym etapie nie wybrał nic, i poczekał aż minie 20s i wybierze się sam. Podobno - wg tego co powiedział - ustawia się automatycznie. Nie przeczę, że nie, ale mam pewne wątpliwości - w chwili gdy wybór "dokonał się sam" ustawiona była opcja 15 kw, a o automatycznym wyborze przez kocioł nigdzie żadnej informacji na potwierdzenie jego słów nie znalazłem Mogę jakoś na tym etapie sprawdzić, jaka moc kotła została wybrana przy pierwszym uruchomieniu? Szukałem jakichś informacji na ten temat w samym sterowniku, ale udało mi się znaleźć jedynie to co prezentuję na poniższej grafice - jest informacja o 15 kw, co jeszcze mocniej mnie zaniepokoiło... Obawiam się, że mój 25kw piec działa na ustawieniach tego 15kw
    Reasumując - da się (w jaki sposób) sprawdzić poprawność pierwszego wyboru? Da się to w jakiś sposób zmienić?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170219_112020_mini_3.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	76,2 KB
ID:	381850  

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jarbu

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-016
    Posty
    3

    Domyślnie

    Musisz zrestarować sterownik. Przy ponownym uruchomieniu będziesz mógł sprawdzić. innej opcji nie ma.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony