dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    "Username"

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-576
    Posty
    2

    Domyślnie Małe mieszkanie na start

    Czas wyjść z cienia i założyć konto, więc zacznę, duchem lat 00., od obciachowego przywitania się na forum

    Widziałem tu dziesiątki przykładów pomocy, także w pozornie beznadziejnych przypadkach. Mój chyba taki nie jest, jednak samotna z nim walka wydatnie nadwyrężyła moje siły - pomożecie?

    Krótko - mieszkanie ma 42m2, służyć będzie póki co 1-2 osobom przed trzydziestką, wiecie - młodzi, dynamiczni, z wielkich ośrodków. Póki co wydaje mi się, że ogólny rozkład stref jest OK - chociaż gryzie mnie mocno wżynająca się w pokój kuchenka, a kanapa stoi tam, gdzie niemal odruchowo postawiłbym TV. W łazience marzy mi się walk-in (powinno dać spokojnie radę, prawda?), a w kącie przy drzwiach balkonowych widzę fotel do dłuższych posiedzeń z książką.

    Mimo wszystko, coś bym zmienił, ale jak to bywa, ciężko mi to przeczucie ubrać w konkrety... Pomożecie?


  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


  3. #3

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    "Username"

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-576
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dziękuję, ciekawe punkty widzenia! Zwłaszcza podoba mi się pomysł z poszerzeniem wnęki w przedpokoju, faktycznie można zyskać małym kosztem.

    A jak skomentowalibyście poniższy układ? Dość wąska kuchnia (ok. metra w przejściu), a na przedłużeniu komina długa, wąska wnęka - przeznaczona pod jakiś zmyślny schowek/szafę, chociaż ciągle biję się z myślami czy to byłoby praktyczne i zwyczajnie do zrobienia...


  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jak korzystać ze zlewu? gdzie jest blat roboczy w kuchni? Od zlewu do kanapy jest ile? 40 cm?

    gdzie odwieszać kurtki? odstawiać buty? Odkładać szaliki?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony