dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Opinie o Lbtechnolgie z Piły jako wykonawcy płyty fundamentowej

    Dzień dobry,

    latem planuję wykonać płytę fundamentową na słabonośnym gruncie. Szukając informacji o płytach natknąłem się na stronę http://www.lbtechnologie.pl . Otrzymałem od nich wycenę, rozmawiałem przez telefon z prezesem. Wszystko sprawia dobre wrażenie.

    Niestety wg KRS firma istnieje zaledwie od 2016-04-19. Prezes firmy prowadzi również firmę budowlaną Cezbud z Tarnowskich Gór na temat której można znaleźć negatywne opinie. Trochę mnie to zmartwiło.

    Czy ktoś może realizował płytę fundamentową z firmą Lbtechnologie? Będę wdzięczny za podzielenie się opiniami.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Dzisiaj miałem zapytanie na priv czy ostatecznie skorzystałem z usług lbtechnologie. Zdecydowałem się na lokalną firmę wykonującą cały stan surowy łącznie z płytą.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariuszg2 Zobacz post
    Ja niestety skorzystałem z usług LBTechnologie. Płyta, oraz dodatkowa stopa fundamentowa zostały wykonane niezgodnie z projektem i umową. Wykonawca nie respektuje postanowień zawartej umowy. Do dnia dzisiejszego (21 dzień opóźnienia) wykonawca nie usunął usterek i nie zakończył prac
    Czego dotyczyły niezgodności z projektem? Chyba najczęściej firma wykonująca płytę dostarcza projekt płyty. Totalna porażka jeśli nie wykonali zgodnie z projektem który sam dostarczyli.

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Misterhajt

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    435

    Domyślnie

    Nie bierz NIGDY pod uwagę opinii kogoś, kto zadał sobie trudu i zarejestrował się tylko po to, aby odpowiedzieć na twój post.
    Konkurencja monitoruje wpisy pod hasztagiem LBTechnologie. A skoro mają z tym problem, to może oznaczać, że ta firma jest warta polecenia, ale zabiera im inwestorów, stąd te komentarze.
    Taka tylko moja uwaga...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony