dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie odkurzacz do mini watsztatu

    Potrzebuje malego o niewielkiej mocy odkurzacza, ktory bedzie pracowal jako odciag do pily, wyrzynarki znalazlem dewalta dcv 582 o mocy 300w.

    Pytanko czy sprzet o takiej mocy pociagnie trociny i pyl z ww narzedzi??

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Zależy, czy chcesz podłączyć go bezpośrednio do narzędzia (spokojnie da radę), czy planujesz jakiś odciąg z instalacją (jaki opór będą stawiać rury).
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  3. #3

    Domyślnie

    ... podłączyć go bezpośrednio do narzędzia (spokojnie da radę)...
    Dzieki za odpowiedz. Zdecydowanie bedzie podlaczony do urzadzenia.
    Cieszy mnie ze spokojnie da rade, jakos nie mam ochoty na jakiegos wielkiego, wyjacego kloca o mocy 1200w +

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Spoko - sprawdź tylko dostępność filtrów i łatwość czyszczenia - przy takich pracach (szczególnie jak będziesz szlifował drewno-drobny pył ze szlifierki) szybko się filtr może zapchać, co będzie skutkowało spadkiem wydajności. Po szlifowaniu zawsze warto wyczyścić filtr - jak zostawisz na dłużej z pyłem i złapie trochę wilgoci, to ciąg słabnie.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  5. #5

    Domyślnie

    wydaje mi się że lepszy by był bez filtrowy, pył trafia do pojemnika. jakby nie patrzeć trochę mniej wymagające rozwiązanie
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  6. #6

    Domyślnie

    Stosunkowo niedrogim rozwiązaniem będzie mocniejsza od wspomnianej przez Ciebie Bosch GAS 15. Doskonale sobie radzi przy pracy zarówno na sucho, jak i na mokro. Wyposażenie w półautomatyczny system oczyszczania filtra znacząco wydłuża żywotność urządzenia, a ponadto jest kompatybilny z workami przemysłowymi, jak i tymi do użytku domowego. Świetnie sprawdzi się jako odciąg do piły.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony