dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bemi92

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Kod pocztowy
    16-070
    Posty
    8

    Domyślnie Hobby - bilety komunikacji miejskiej

    Cześć
    Od ponad 10 lat mam pewne hobby
    Zbieram bilety komunikacji miejskiej i polskie i zagraniczne
    Posiadam w swoim zbiorze bilety z czasów denominacji, sprzed denominacji, bilety które obowiązywały w całym kraju (wszystkie były takie same ) po dzisiejsze.
    Mam już ponad 10tys biletów - i każdy z nich jest inny! nie ma dwóch takich samych w zbiorze
    A w naszym kraju, wiadomo, ciągłe zmiany - w wielu miastach podwyżki cen biletów, w niektórych obniżki, ostatnio powstają nowe miasta z komunikacją, jak np Zakopane
    Piszę tu o tym, ponieważ chciałabym was o coś prosić.
    Może macie w domu zbędne wam bilety komunikacji miejskiej, mogą być jednorazowe, miesięczne, karnety, albo nieaktywne, zużyte, niepotrzebne karty miejskie. Skasowane.
    A może ktoś z Was kiedyś jako dzieciak też zbierał, a teraz kolekcja tylko leży i się kurzy.
    Z wielką chęcią bym je od was przygarnęła. Koszt wysyłki zwykłym listem pocztowym to 2.50 Mogę zwrócić koszty wysyłki na konto bankowe albo przesłać wam znaczek.
    Proszę o kontakt tu albo lepiej na maila [email protected]
    A 90% mojej kolekcji można zobaczyć na mojej stronie www.bileciki.org

  2. #2

    Domyślnie

    Interesujące hobby, nie spotkalam sie z nim wczesniej niestety od razu wyrzucam takie rzeczy, nie pomyslalam że moga mieć dla kogoś wartość.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    martynaly1991

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-210
    Posty
    17

    Domyślnie

    Pierwszy raz słyszę o takim hobby , całkiem ciekawa sprawa posiadać taką kolekcję . Niestety wszystkie bileciki z komunikacji miejskiej zawsze lądowały u mnie do kosza . Zostało mi może ich kilka , ale mają dla mnie wartość sentymentalną , z jakiś różnych wycieczek .

  4. #4
    Banned
    bogdan525

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    38-259
    Posty
    34

    Domyślnie

    Fajne zajęcie Ja też niestety zawsze wyrzucam bilety. Nie sądziłem ze ktoś moze sie nimi jeszcze zainteresowac.

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo oryginale hobby, niestety ja zawsze wyrzucam bilety a w sumie mogłaby być z tego całkiem ciekawa kolekcja.

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bemi92

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Kod pocztowy
    16-070
    Posty
    8

    Domyślnie

    Nadal poszukuję biletów komunikacji miejskiej. Jeśli masz takie : miesięczne, jednorazowe, okresowe itp (mogą być skasowane )to nie wyrzucaj tylko proszę skontaktuj się ze mną.mail [email protected] (mało kiedy zaglądam na forum więc proszę o kontakt na meila )
    Mogę zwrócić koszty wysyłki lub wysłać Ci kopertę ze znaczkami.
    Część biletów można zobaczyć na stronie www.bileciki.info

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony