dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Sabrinka28

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Sopot
    Kod pocztowy
    87-346
    Posty
    0

    Domyślnie praca za granica

    Dzien dobry, mam synka ktory jest chory i potrzebuje dlugiego, drogiego leczenia. Aby podreperowac domowy budzet zastanawiam sie nad wyjazdem za granice. Najpopularniejsza i dobrze platna jest np opieka nad osobami starszymi.Tylko boje sie o uczciwosc tych wszystkich firm ktore takie wyjazdy proponuja..moze wy znacie jakies ktore jednak sa ok?ciekawa oferte maja nai napewno skorzystam z niej.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 17-03-2017 o 05:56 Powód: Spam

  2. #2

    Domyślnie

    Ja pracowałam jako opiekunka, ale w Londynie. Pojechałam do zwojej znajomej, u której na poczatku miałam nocleg. Po 2 tygodniach znalazłam pokój a póxniej mieszkałam u Pani, która sie opiekowałam. I z tego co wiem, w ten sposób chyba najlpiej szukać pracu jako opiekunka.
    Na pewno we wszystkich krajach Europy Zachodniej, jest spore zapotrzebowanie na opiekunki. Społeczeństwa się tam starzeją i nie ma sie kto nimi zajmować. Dlatego całkiem fajne pieniądze na tym można zarobić. Ja byłam zadowolona.
    Ale kiedy straciłam nawet tę odrobinę nadziei, która zdążyła we mnie zakiełkować, wszystko wydawało mi się niemożliwe do zrealizowania.

  3. #3

    Domyślnie

    Nasi znajomi już od kilku lat mieszkają w UK, a konkretnie pod Londynem. I chyba całkiem im na tej emigracji dobrze. W zeszłym roku kupili mieszkanie, co roku jeżdżą gdzieś na wakacje, dwa samochody na parkingu, ciuchy też raczej z tej wyższej półki. A powiem, że tylko mój znajomy pracuje na cały etat, a jego żona tylko na 3/4. No ale siła nabywcza funta jest o wiele większa niż polskiej złotówki, więc pewno dlatego ich tak na wszystko stać. Gdybym był młodszy, to pewno też bym się zastanowił czy nie wyjechać, ale chyba jest już dla mnie za późno.
    Kiedy ginie inkwizytor, czarne płaszcze ruszają do tańca.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam znajomą, która najpierw zaczepiła się przez firmę, ale teraz jest prywatnie i tak już 10 lat. Szkoda tylko, że rodzina w Polsce, a ona bywa tylko 2 razy w roku
    Ostatnio edytowane przez mysia0054 ; 27-03-2017 o 13:46
    "Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie"

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony