dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Videofon IP

  1. #1

    Domyślnie Videofon IP

    Szukam czegoś co by pozwoliło takiemu urządzeniu komunikować się z komórką domowników przez jakąś aplikację. Dobrze gdyby miał jeden monitor a kamera szeroki kąt widzenia i automatycznie nagrywała czy chociaż robiła zdjęcia kiedy ktoś się kręci przed bramką. Czy ktoś może instalował takie urządzenie i może polecić?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaro137 Zobacz post
    Szukam czegoś co by pozwoliło takiemu urządzeniu komunikować się z komórką domowników przez jakąś aplikację. Dobrze gdyby miał jeden monitor a kamera szeroki kąt widzenia i automatycznie nagrywała czy chociaż robiła zdjęcia kiedy ktoś się kręci przed bramką. Czy ktoś może instalował takie urządzenie i może polecić?
    Np. takie coś: IP Safe . Osobiście nie testowałem ale z opisu wynika, że możliwości ma ogromne.

  3. #3

    Domyślnie

    Trochę brzydkie to ale coś takiego właśnie mi chodziło po głowie. Wielkie dzięki. Zastanawia mnie tylko obraz z tej kamery bo zainstalowana niby na wysokości takiej aby wygodnie wcisnąć przycisk dzwonka, więc wydawało by się że widok z tego będzie na klatę a nie na twarze Trzeba będzie gdzieś podjechać i zobaczyć na żywo.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony