dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Praca za granicą

    Witajcie
    W tamtym roku skończyłam studia, ale cieżko mi znaleźć konkretna pracę. Dlatego
    od dłuższego czasu zastanawiam się nad podjęciem pracy jako opiekunka w Niemczech przy osobach starszych. Chciałabym skorzystać ze specjalnej agencji aby czuć się bezpiecznie na miejscu. Czy ktoś z Was tu obecnych pracował w podobny sposób?

  2. #2

    Domyślnie

    ja bym nie mogła wyjechać, zwariowałabym z dala od rodziny i przyjaciół.

  3. #3

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc już wolałbym pracować gdzieś na produkcji lub wykonywać jakąś pracę fizyczną. Opieka nad osobami starszymi to bardzo ciężkie i niewdzięczne zajęcie a zarobki nie są jakieś powalające.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar igor89
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    ~Brzesko
    Dzielnica
    wieś
    Posty
    149

    Domyślnie

    Pracowałem przez agencję z Polski za granicą, właśnie w Niemczech na magazynie. Sprawdź legalność firmy przed wyjazdem, czy jest tu zarejestrowana w KRS i odprowadza składki.

  5. #5

    Domyślnie

    Pracowałem przez agencje za granicą ale w Holandii i nie opiekowałem się starszymi osobami. Przy takim wyjeździe wiele zależy od agencji- ale zazwyczaj jest łatwiej niż gdy organizuje się wyjazd na własną rękę bo masz od razu zapewnione mieszkanie, prace i czasem również transport do pracy ( ja np. dostałem służbowy samochód oczywiście którym jeździły ze mną inne osoby pracujące w tym samym miejscu z okolicy ale wiem że to nie jest standard bo osoby które pracowały przez inną agencje i pracowały nieopodal dostały co najwyżej rower). Trochę inaczej to wygląda jak wyjeżdża się samemu, wiadomo na początek można się zahaczyć u jakiegoś znajomego dopóki nie znajdzie się pracy i mieszkania a jadąc przez agencje masz wszystko podane na tacy. Minusem są zazwyczaj warunki mieszkaniowe ale i tak standard zazwyczaj jest spoko, czyli w domach jest wszystko o co potrzeba pralka, lodówka, mikrofala itp ale zazwyczaj trzeba dzielić pokój z druga osobą co nie zawsze wszystkim odpowiada.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony